škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Auris'im...

astra · 27 · 11459

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astra

• Çıkarım senle her yola...
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;173483
Güzel araç.Kazasız sürüşler dilerim...Biraz teknik bilgide paylaşırsanız seviniriz, yol tutuşu, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini..

Araç hakkında biraz bilgi vereyim;

• Yol tutuşu bir ford gibi olmasada gayet başarılı.
• 0-100 hızlanma 11.5 sn civarında.
• Kullanımı çok rahat ve keyifli.
• Yakıt tüketimi şuanda şehir içinde 5.3 litre.
• Maalesef hız sabitleyici toyotanın hiçbir dizelinde yok :(
• Müzik çaları çok başarılı hem usb hem cd den mp3 dinleyebiliyorum.
• Genel itibari ile malzeme kalitesi birçok araçtan iyi fakat vitesin ordaki gri renkli yer benim hoşuma gitmedi. Biraz kalitesiz gibi geldi bana.
• Kol dayama tamamen üretim hatası diyebilirim, vites ile kol dayama arasında el kadar mesafe var.
• Aracın içi çok geniş hele arka koltuklar yeni astrayı test etmiş birisi olarak resmen salon gibi :)
• Bagaj diğer sınıfındaki araçlara göre daha küçük, muhtemelen arka tarafı genişletip bagajdan çalmışlar...

şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Sizin merak ettiğiniz birşey varsa cevaplamaya çalışırım.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel bir araç tasarım yönünden,ivmelenme yönünden konfor yönünden ama!!
işte gözlemlediğim tek kusur torpidosunun piknik masası kadar büyük oluşu önü rahat görememe imkanı sağlaması. özellikle yokuş çıkarken.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Masallah, güzel arac, iyi günlerde kullanın,

Çevrimdışı astra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni resimler çektim bugün. Yanımda güzel bir fotoğraf makinesi taşımam şart oldu artık :) Cep çekimi akşam en fazla bu kadar oluyor *:foto:

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin.sizden rica etsem bagaj fotoları çekip yükleme şansınız olurumu bende almayı düşünüyorum ama nette bagaj görüntüleri yok malesef.resim şansı yoksa sorum 4 kişilik aile yetermi?teşekkürler.

Çevrimdışı astra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;183027
Allah kaza bela vermesin.sizden rica etsem bagaj fotoları çekip yükleme şansınız olurumu bende almayı düşünüyorum ama nette bagaj görüntüleri yok malesef.resim şansı yoksa sorum 4 kişilik aile yetermi?teşekkürler.

Sedat bey fotoğraf çekip koyuyum ama 4 kişilik bir aile için çok ideal bir bagajı yok :( LPG takılmış sedan bir aracın bagajı gibi düşünün. Biz 2 kişilik bir aileyiz ben eğer ki 4 kişilik bir aile olsam corolla alırdım.
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2011, 19:31:43 Gönderen: astra »

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: astra;183188
Sedat bey fotoğraf çekip koyuyum ama 4 kişilik bir aile için çok ideal bir bagajı yok :( LPG takılmış sedan bir aracın bagajı gibi düşünün. Biz 2 kişilik bir aileyiz ben eğer ki 4 kişilik bir aile olsam corolla alırdım.
ozaman bendeki getzın bagajından bıraz daha buyuk.aslında verso tam istediğim araba ama dizel yada otomatik vitesi yok malesef o yuzden baska modellere bakıyorum.ama verso cok gusell :).teşekür ederim bilgi için.

Çevrimdışı astra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;183377
ozaman bendeki getzın bagajından bıraz daha buyuk.aslında verso tam istediğim araba ama dizel yada otomatik vitesi yok malesef o yuzden baska modellere bakıyorum.ama verso cok gusell :).teşekür ederim bilgi için.

Getzin bagajınını hiç görmedim fakat auris daha büyüktür diye tahmin ediyorum. Auriste arka koltuklar çok çok geniş o yönden çok iyi ama galiba bunu yapmak için biraz bagajdan çalmışlar. Dediğiniz gibi Verso süper araba bende çok beğeniyorum ama dizel motor seçeneği ile türkiyede satışı yok maalesef :(

Buyrun size bagaj resimlerinide gösteriyim, koltuklar az yatık vaziyette çektim. Koltukları dik konuma gelince biraz daha yer açılıyor.

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2011, 13:29:00 Gönderen: astra »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
354 Litre Auris bagaj hacmi

254 Litre Getz, bir büyük boy valiz kadar fark var  ;)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;183377
teşekkürler resim için.getzen büyük galiba ölçüyü biraz demekle yanlış söledim :++:.versonun dizeli varmı y.dışında acaba ben baktım bulamadım yada yanlış yerlere baktım.nedense toyotadan başka marka kotkutuyo beni alışkanlık galiba bilmiyorum babamda hala toyota var.bendede getz :++: ama getzmi bi daha asla durumu düzeltim inşallah değiştircem bakalım hayırlısı... teşekkürler arkadaşlar.

Çevrimdışı astra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;183654
teşekkürler resim için.getzen büyük galiba ölçüyü biraz demekle yanlış söledim :++:.versonun dizeli varmı y.dışında acaba ben baktım bulamadım yada yanlış yerlere baktım.nedense toyotadan başka marka kotkutuyo beni alışkanlık galiba bilmiyorum babamda hala toyota var.bendede getz :++: ama getzmi bi daha asla durumu düzeltim inşallah değiştircem bakalım hayırlısı... teşekkürler arkadaşlar.

Versonun dizeli var, 2.0 D4D ve 2.2 D4D + D-CAT motor seçenekleriyle sunuluyor.

Aşağıdaki linkte ve resimde teknik bilgileri bulabilirsiniz. Almancanız varsa tabi :)

http://www.toyota.de/Images/090406_Verso_PDB_web_tcm281-882235.pdf