škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!!ANKARA!!! 15.01.2016 Kent-park -4 BULUŞMASI!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.2015 Yılı kapanış buluşmasından sonra epey vakit geçti birbirimizi özledik hafiften. Bu hafta cuma yada cumartesi yani 15 yada 16 ocakta bir buluşma yapma düşüncesindeyim. Cumartesi kar varmış diye duyduk ondan cuma mı yapsak diye düşündük. Ne dersiniz önerilerinizi bekliyoruz. İyi forumlar :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kar oldugu gece beni ellemeyin gardas. Ararsiniz koordinatlarimi belirtirim gelirsiniz eglenmek istiyosaniz :D onun disinda ben varim. Yogunlugum bu haftanin ortalarina dogru giderek seyreklesiyor, hafta sonundaysa hayatimi terk ediyor

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olası kardan ve Cumartesi mekanlardaki olası yoğunluktan mütevellit geçen seferki gibi Cuma akşam olabilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaman mekan farketmez yeterkii skodalarımız ve muhabbetimiz yanyana gelsin[emoji4]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardan korkacak ne var ki? Şehiriçi buluşmaları etkileyecek seviyede bir yağış olma olasılığı yok'a yakın, meteorolojiye zaten güvenmem, felaket tellallığından başka aktivitesi yok... Geçenkinde bir problem çıkmadığına göre yine cuma akşamı iyi gider bence de...+1
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyleki cumartesi olursa avmler dolu olur yazın yemek yediğimiz vişi cafe sakin olur park sorunu da olmuyor orası olabilir. Cuma akşam olursa yine kentpark -4ü kapatırız nası derseniz

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayıp arkadaş ayıp cuma nedir ya noldu pazar buluşmalarımıza hadi cumartesi akşamınada alıştımda ben gelmeyeyim diye mi cuma yapıyorsunuz[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kentpark -4 araçbaşı muhabbet açısındanda daha avantajlı. Banada cuma daha uygun. Ama geçen buluşmaya haftasonu olsa gelicek, ancak cuma olduğu için gelemeyen bazı arkadaşlar vardı. Hatta şehir dışından bile gelmeye niyetlenen olmuştu yanlış hatırlamıyosam. Onların fikrinide alalım derim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenki kentpark buluşması park ve kalabalık stresi olmadan, sakin, muhabbetli, teknik tamirli, fotolu olarak güzel geçtiği için yeni yer ve yeni zaman aramaya gerek yok bence... Hafta sonu heryer kalabalık...yan yana değil, tek park yeri bile bulunmaz hiç bir yerde....
Yusuf'um, sen de gayret et biraz...ben kaçabiliyorsam, sen daha güzel kaçarsın...gençsin bir kere.... :)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Haftaiçi ankarada olmadığım için gelemiyorum abi yoksa kaçırır mıyım

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kentpark -4 e in babam in in babam in ciddi bunalıyorum ben:D O kadar yer altına girmek telefon bile çekmeden tedirgin ediyor:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;553147
Kentpark -4 e in babam in in babam in ciddi bunalıyorum ben:D O kadar yer altına girmek telefon bile çekmeden tedirgin ediyor:D

Bah hele bah demiyo ki tsi arabayla bu kadar inişin bide çıkışı var demiyo da[emoji23]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;553142
Haftaiçi ankarada olmadığım için gelemiyorum abi yoksa kaçırır mıyım

Valla abi kalabalık ve mekan sıkıntısı olmasın diye cumayı da düşündük. Senin hiç olabiliten yok mu cuma için

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;553159
Valla abi kalabalık ve mekan sıkıntısı olmasın diye cumayı da düşündük. Senin hiç olabiliten yok mu cuma için
Yok kardeşim maalesef başka sefere artık

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğukan burdan kar getireyim sana arabanın bagajında.