škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ISTANBULDA BULUŞALIM(Marka,Model ayirmaksizin)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Adim Ozan,istanbuldayim.1 haftalık Octavia A7sahibiyim.Uygun bir zamana organizasyon yapılırsa bende memnuniyetle katilabilirim.iyi aksamlar

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sezai bag 28 yasindayim 1hanim 1 ben varim rapid spaceback aracim

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi bakalım 3 olduk :) bence 5-6 aile bile olsa buluşma için yeterlidir diye düşünüyorum. Yani demek istediğim o ki , katılım az diye iptal-vazgeçme olmamalı..

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1-Korhan YENİPAZAR , 40 , 2 Çocuk (3) ve (5), Rapid Spaceback , KOCAELİ
2-Ozan KAYA , 34 , Bekar (Sanırım) , Octavia A7 , İSTANBUL
3-Sezai BAG , 28 , Kendisi ve eşi ,Rapid Spaceback,  İSTANBUL

(Çocuk yaşı ve sayısı yazmamdaki amaç çocukların da kaynaşabileceğini/oynayabileceğini/eğlenebileceğini düşünen anne-babaların bu organizasyona çocuklarıyla katılım göstermeleridir)

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul'da buluşalım diye konu açılıyor, konu içerisinde Sapanca'da kahvaltı edelim diye isim toplanıyor.

Ayrıca daha önce birbirini hiç görmemiş bir çok kişi varken neden aileleri de işin içine katma gereği duyuyorsunuz ?

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;524492
İstanbul'da buluşalım diye konu açılıyor, konu içerisinde Sapanca'da kahvaltı edelim diye isim toplanıyor.

Ayrıca daha önce birbirini hiç görmemiş bir çok kişi varken neden aileleri de işin içine katma gereği duyuyorsunuz ?

Sapanca fikrine çok soğuk olmasam da aileler konusunda Onur Bey'e katılıyorum. Buluşmadaki insanların birçoğu birbirini ilk kez görecek, aileler olmasa daha iyi olur gibi.

Bir de tarih belirlemeden katılırım veya katılmam cevabını veremem maalesef. Tarihi netleştirirseniz ona göre katılım durumumu iletirim inşallah.

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Onceki bulusma isine dondu bu bulusmadanda bisey cikmaz ortada biyer dedik sapanca oldu anadolu yakasi desek demekki abant olacakti sizler daha iyi bikirsinuz

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya neden bu kadar kasıyosunuz istanbulun merkez yerleri neresi ? Mecidiyeköy taksim Beşiktaş bunlardan birindeki avm buluşma noktası olur ne park problemi kalır nede yakın uzak muhabbeti

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kardes kastigimiz yok ortak nokta olsunki millet gelsin sorun cikmasin yer muhabbetine

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili rapidseverler , öncelikle özür dilerim belki de Sapanca daveti diye ayrı bir başlık açmalıydım , bu başlıktan devam etmek yerine. Ben genelde haftasonları Sapanca'yı hep İstanbullular doldurduğu için direk yazmışım :) Aileler konusunda belki de ben fazla hümanist olduğum için , herkesi düzgün efendi insanlar olarak gördüğüm için aile , çocukları da işin içine kattım. Cümleye takılmayın...

AVM de buluşmaya ben gelmem açıkçası , ne yapılacak AVM 'de ? Otopark sorunu olmasın diye mi gidilecek ? Sapanca ya da İstanbul'da piknik bile yapılabilecek bir alanda park sorunu olacağını sanmıyorum. Neyse lafı uzatmayayım , benim kafamdaki "buluşma" arabaları kapalı otoparka koyup 10 adam AVM kafesinde sohbet etmek tarzında değildi. Yani sen torku arttırdın mı , yakıtı nereden alıyorsun, jant var takasa girer misin ile sınırlı kalmazdı.
O tip bir buluşmaya da kendi adıma gelmem , buradan sohbet ediliyor zaten , maksat yazıştığımız insanların yüzünü de görmek , bir tanışmak madem e biraraya gelinmişken AVM ye tıkılmayalım diye düşünürüm ben. Hazır buluşmak için vakit ayırmışken (sizi bilmem de ben iş-aile arasında zaten kendime saatlerce özel vakit pek ayıramıyorum) bunu daha renkli geçirelim diye düşünmüştüm.

63 İmpala sahibiyim , hiç tanışmadığım ve hatta yazışmadığım insanlarla Polonezköy'de piknik var gelir misin dediler , klasik sahipleri olarak buluşup güzel bir gün geçirmiştik tüm aileler.Dileyen alkol de almıştı herhangi bir olay da çıkmadı. Kimse bi dakka daha önce hiç görüşmedik aileleri karıştırmayalım dememişti ?

Tekrar kusura bakmayın , ben başka başlık açarım , olur da ilgi gösteren bir üye ve ailesi de olsa tanışmış oluruz.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan BEY , Polonezköy iyidir de , KOCAELİ'den oraya gelmek - tanışma - dönmek yaklaşık 5-6 saat sürer , ben haftasonu aileme hadi ben yokum 6 saat diyemem , çocuklar 3 ve 5 yaşlarında olduğu için zaten hafta içi yeteri kadar baba görmüyorlar , eşimize vakit ayıramıyoruz bir de haftasonu hadi hoşçakalın diyemem... E onları da getir derseniz yukarıda mesajlar var :)

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;524514
Sevgili rapidseverler , öncelikle özür dilerim belki de Sapanca daveti diye ayrı bir başlık açmalıydım , bu başlıktan devam etmek yerine. Ben genelde haftasonları Sapanca'yı hep İstanbullular doldurduğu için direk yazmışım :) Aileler konusunda belki de ben fazla hümanist olduğum için , herkesi düzgün efendi insanlar olarak gördüğüm için aile , çocukları da işin içine kattım. Cümleye takılmayın...

AVM de buluşmaya ben gelmem açıkçası , ne yapılacak AVM 'de ? Otopark sorunu olmasın diye mi gidilecek ? Sapanca ya da İstanbul'da piknik bile yapılabilecek bir alanda park sorunu olacağını sanmıyorum. Neyse lafı uzatmayayım , benim kafamdaki "buluşma" arabaları kapalı otoparka koyup 10 adam AVM kafesinde sohbet etmek tarzında değildi. Yani sen torku arttırdın mı , yakıtı nereden alıyorsun, jant var takasa girer misin ile sınırlı kalmazdı.
O tip bir buluşmaya da kendi adıma gelmem , buradan sohbet ediliyor zaten , maksat yazıştığımız insanların yüzünü de görmek , bir tanışmak madem e biraraya gelinmişken AVM ye tıkılmayalım diye düşünürüm ben. Hazır buluşmak için vakit ayırmışken (sizi bilmem de ben iş-aile arasında zaten kendime saatlerce özel vakit pek ayıramıyorum) bunu daha renkli geçirelim diye düşünmüştüm.

63 İmpala sahibiyim , hiç tanışmadığım ve hatta yazışmadığım insanlarla Polonezköy'de piknik var gelir misin dediler , klasik sahipleri olarak buluşup güzel bir gün geçirmiştik tüm aileler.Dileyen alkol de almıştı herhangi bir olay da çıkmadı. Kimse bi dakka daha önce hiç görüşmedik aileleri karıştırmayalım dememişti ?

Tekrar kusura bakmayın , ben başka başlık açarım , olur da ilgi gösteren bir üye ve ailesi de olsa tanışmış oluruz.

bu kadar alınganlığa gerek yok ya, çok tepki vermişsin. ben açıkçası alkol olma ihtimali olduğu için ailemi getirmek istemem. hatta içinde alkol olan bir buluşma olacak ise kendim de katılmak istemem. içene saygım olmadığından değil, kimin nasıl içtiğinden, içtikten sonra ne halde olacağından emin olmadığım için. ayrıca herkes aracı ile gelecek, alkol kullanıp da araç kullanacak biri yoktur sanırım.

avm'ye tıkılıp kalma konusunda katılıyorum ama. madem skodacılar buluşacak, şöyle açık alanda arabaları yan yana dizip bi fotoğraf çektirmeden o buluşma eksik kalır. bahsettiğim gibi tarih uyarsa ve alkol olmayacaksa ben katılırım.