škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

8 Kasım Riva buluşması fotoğraflar ve (video eklendi)

Mesdi · 244 · 73533

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ellerinize kollarınıza makinanıza sağlık :) çook hoş bir buluşma olmuş bizimde göz hakkımızı ayırdınızmı ::D:D:D
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kalender;46789
ellerinize kollarınıza makinanıza sağlık :) çook hoş bir buluşma olmuş bizimde göz hakkımızı ayırdınızmı ::D:D:D

valla gıda arttı bile, 2 ekmek alıp gelen olsada yese dedik keşke :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Çok güzel bir buluşma olmuş çok şey kaçırmışım.Dershanem ve yarın sınavın olmasa babamı da alıp gelmeye çalışırdım ama artık bir dahaki buluşmaya inşalllah :D  İrfan abim yine tam takır hazır :D

Bu arada fabia 1 deki sis far özelliği kodlayarak mı açıldı yoksa fabrika çıkışlı mı var veya o araca kod atılılabiliyormu? (Vag.Com cihazı ile)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;46795

Bu arada fabia 1 deki sis far özelliği kodlayarak mı açıldı yoksa fabrika çıkışlı mı var veya o araca kod atılılabiliyormu? (Vag.Com cihazı ile)

aha birine yutturdum :kiki::kiki:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O foto makineleri ne yavv öyle.Sanki rivaya mangala değilde basın toplantısına gitmişsiniz gibi :D:D Herzamanki gibi süper bi buluşma olmuş.Elinize emeğinize sağlık.Ayrıcada afiyet olsun, yarasın goçlarımaaa :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46796
aha birine yutturdum :kiki::kiki:

yolda hanımada söledim zaten... dedim önde bişey var... hakan durduk yere çekmez... izmitte baktım... sisin teki yanmıyo... hallederük...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;46797
O foto makineleri ne yavv öyle.Sanki rivaya mangala değilde basın toplantısına gitmişsiniz gibi :D:D Herzamanki gibi süper bi buluşma olmuş.Elinize emeğinize sağlık.Ayrıcada afiyet olsun, yarasın goçlarımaaa :D

valla abi, o kadar gidiyorum, bi demiyon la gel beraber gidek takılim sana diye. :hhh::hhh:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46799
valla abi, o kadar gidiyorum, bi demiyon la gel beraber gidek takılim sana diye. :hhh::hhh:

Valla hakanım doğru diyosunda, olmayınca olmuyor işte.1.5 sene samsunda çalışırken bile bu kadar yoğun değildim.Ankaraya geldim yaklaşık 1 senedir kafamı kaşıyacak vaktim yok.Aralıkta askere gideceğim inşallah.Asker dönüşü işimi değiştireceğimden dolayı daha rahat olacağım.Zaten 5 ay çabuk geçer.2010 yılı içerisinde Allah izin verirse istanbulda olsa veya herhangibir yerde olsa burdan beraber gideriz seninle hakanım.Valla sizlerle tanışmayı gerçekten çok istiyorum.Uzun zamandır sizlerle bu forumda bi aile çerçevesi içerisinde uzaktanda olsa samimi bir ortamda bulundum.Şuna eminimki ilk buluşmamızda bile yabancılık çekeceğimi zannetmiyorum.Sizleri zaten tanıyorum tek eksik yüzyüze görüşmek.O da olacak kısmetse inşallah.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
eyvallah abicim birazda şakasına takıldım hayırlısıynan askerliğin bitsin inşaallah akarız ortamlara :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46803
eyvallah abicim birazda şakasına takıldım hayırlısıynan askerliğin bitsin inşaallah akarız ortamlara :D

İnşallah hakancım.Ayrıca aranıza Skoda marka bi otomobille katılabilirsem daha güzel olacak tabi :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nehir gibi ne mükemmel bir yer yaw hakkım geçiyor vallahi.ah şu ızaklık.Arkadaşlar ne o foto makinaları coskun aral'ın makinası gibi.hepside profosyonel mübarekler.manzaralar harika,mangal hakeza,polisaj işinede el attınız sanırım ama foto görünmüyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emeği geçenlerin ellerine sağlık.yediklernizde afiyet olsun.mevsim ve ufaklığğı büyütürsek bizde aranızdayız.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepinizin ayağına sağlık valla, güzel buluşma oldu, hava da çok güzeldi, Hakan'da sagolsun uzak muzak demiyo taaa Ankara'lardan kalkıp geliyo tek başına sagolsun, tekrar buluşmak dileğiyle.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Katılım gösteren, göstermek isteyip gösteremeyen herkese teşekkürler... Bir sonraki ne zaman? :hanz:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46775

1-
:lol: :lol: :lol: :lol:

2-
sonra bi açlık durgunluğu...

3-
bi ekşime....

4-
sayın Komutan aç, ve bulaşmayın sinyalleri veriyor :D

5
burası çok önemli arkadaşlar, Fabia I de viraj özellikli sis farı, Türkiyede TEK!

1- başkalarına laf edersin kendi farını görmezsin...:D:D:D
2- vah vah eniştemde uğuruum haşmetlüm pek bi mahzun çıkmışlar...:D
3- yiyecekler irfaanııım polisherimin kalite kontrolden geçememiş gibi görünüyo....:D
4- gomutaanııım her daim yemeye hazır gibi duruyo...:kiki:
5- başkaanııım beytom nerden aldın o sisleri söylede bende alayım...:D:D:D

Alıntı yapılan: ero__;46824
Katılım gösteren, göstermek isteyip gösteremeyen herkese teşekkürler... Bir sonraki ne zaman? :hanz:
ne o gomutaanııım açıktınmı yoksa şimdiden...:kiki::knp::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR