škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam filmi yaptıracağım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam.

İnternette kapuçino bej için şöyle bir tasarım buldum. Muhtemelen monte carlo editiondır bu model.
https://www.instagram.com/p/BZKvmbrHiVS/?tagged=fabia

şimdi tüm camlara film kaplatacağım. izin verilen ölçüler nelerdir? (bu arada güneş ışınlarını da baya engelleyeceğm sanırım çok güneş ışığı geliyor.

Buna ek olarak tavanı da panaromik tavan görünümlü siyah kaplama ile kaplayacağım.

son olarak da jantları plastidip ile siyaha boyayacağım (mat mı parlak mı olsun karar veremedim)

ayrıca arkadaki fabia ve skoda yazılarını da mat plasti dip ile boyayacağım.

istanbul için güzel işçilik yapan fiyatı da uygun cam film kaplatacağım ve tavanı kaplatacağım bir yer önerir misiniz?

bu arada hızlı olmaları da önemli, aynı gün içinde bir kaç saate verip alayım istiyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;624077
Arkadaşlar selam.

İnternette kapuçino bej için şöyle bir tasarım buldum. Muhtemelen monte carlo editiondır bu model.
https://www.instagram.com/p/BZKvmbrHiVS/?tagged=fabia

şimdi tüm camlara film kaplatacağım. izin verilen ölçüler nelerdir? (bu arada güneş ışınlarını da baya engelleyeceğm sanırım çok güneş ışığı geliyor.

Buna ek olarak tavanı da panaromik tavan görünümlü siyah kaplama ile kaplayacağım.

son olarak da jantları plastidip ile siyaha boyayacağım (mat mı parlak mı olsun karar veremedim)

ayrıca arkadaki fabia ve skoda yazılarını da mat plasti dip ile boyayacağım.

istanbul için güzel işçilik yapan fiyatı da uygun cam film kaplatacağım ve tavanı kaplatacağım bir yer önerir misiniz?

bu arada hızlı olmaları da önemli, aynı gün içinde bir kaç saate verip alayım istiyorum.

Eklediğiniz fotoğraftaki araç Monte Carlo edition değil, Monte Carlo seçeneğinde mavi renge yakın çok hoş bir renkli cam var. Bu rengi cam filmi ile sağlayamıyorlar.

Llumar, 3M gibi firmaların cam filminde UV ışıkları %98 kesiyor zaten. Güneş ışığı yakmıyor yani. Çok koyu yapmanıza gerek yok. Zaten cam filmi için hâlâ ceza kesiyorlar. Belli bir izin yok yani. Devlet yerkilendirilmiş firma muhabbeti getirdi, ama kimse yetkiyi nereden alacağını bilmiyor.

Ben aracımın ön camlarına en açık, arka camlara da bir ton koyu yaptırdım. Orijinal gibi gözüktü dedi yapan adam, gerçekten de öyle oldu. Önler ATC50, arkalar da ATC35 idi sanırım. Llumar marka tercih ettim.

Tavanı kaplatmanızı önermem ben açıkçası. Güneş vs. gibi durumlarda renk farkı olabilir.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 15:25:31 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LLUMAR AHMET, Acibademde. Git hocam ne istegin varsa yaparlar. Önler arkalardan 1 derece daha acik, arka cam ön camlar ile ayni. Ön seyir cami ise karartma olmaksizin Air 80 takacan tamamdir. 600-700 bişey tutar hepsi komple. Jantlari Mat yap parlak cok kotu duruyor ya. Tavani ben de dusunuyorum valla:))

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;624097
LLUMAR AHMET, Acibademde. Git hocam ne istegin varsa yaparlar. Önler arkalardan 1 derece daha acik, arka cam ön camlar ile ayni. Ön seyir cami ise karartma olmaksizin Air 80 takacan tamamdir. 600-700 bişey tutar hepsi komple. Jantlari Mat yap parlak cok kotu duruyor ya. Tavani ben de dusunuyorum valla:))

Kesinlikle yaptırmayın tavanı tabi ki seçim sizin ama yaptırırsanızda yılda 1 değiştirin bir arkadaşım yaptırdı 2-3 yıl aralığı üstünde kaldı aracı satarken söktü sarı sarı izler vardı çok kolay geçmedi  gitmediği boyacı detaycı kalmadı çok zorladı kendisini
Güzellik açısından iyi ama bir o kadar da zahmetli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı abenturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Llumar Ahmet Acıbadem'den randevu aldım. Kısmetse önümüzdeki hafta çarşamba günü yaptıracağım. Fiyat 400 TL peşin K.Kartı ile 470 gibi birşey oluyormuş. Bilginiz olsun. :) :)

Çevrimdışı cantecim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abenturk;624525
Llumar Ahmet Acıbadem'den randevu aldım. Kısmetse önümüzdeki hafta çarşamba günü yaptıracağım. Fiyat 400 TL peşin K.Kartı ile 470 gibi birşey oluyormuş. Bilginiz olsun. :) :)

Selam, cam filmi uygulamanızı yaptırdınız mı ? Arka camlarda ışık parlaması problemi sizde de oldu mu ?

Çevrimdışı abenturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cantecim;625460
Selam, cam filmi uygulamanızı yaptırdınız mı ? Arka camlarda ışık parlaması problemi sizde de oldu mu ?

Yaptırdım arkadaşım ama ışık parlaması falan farketmedim. Bu akşam kısmetse bakarım. Gerçi ayna otomatik kararıyor ama yine de dikkat edeceğim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cantecim;625460

Alıntı yapılan: abenturk;625463
Yaptırdım arkadaşım ama ışık parlaması falan farketmedim. Bu akşam kısmetse bakarım. Gerçi ayna otomatik kararıyor ama yine de dikkat edeceğim.

Sanırım ışık parlaması dediği arkadaki aracın farının 2 ya da 3 tane gözükmesi filmden dolayı. O tüm VW AG'de oluyormuş. Rezistansın kalınlığı ile ilgili bir durum diye biliyorum. Ondan kurtuluş yok maalesef. Benim araçta da var. Etkisi yok denecek kadar az ama.

Çevrimdışı abenturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;625465
Sanırım ışık parlaması dediği arkadaki aracın farının 2 ya da 3 tane gözükmesi filmden dolayı. O tüm VW AG'de oluyormuş. Rezistansın kalınlığı ile ilgili bir durum diye biliyorum. Ondan kurtuluş yok maalesef. Benim araçta da var. Etkisi yok denecek kadar az ama.

Vallahi ben böyle bir durum göremedim. Varsa da çok az birşey ki farkedilmiyor.

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Llumar ahmet 400 dedi. Afm 350 dedi. Serilerini bilmiyorum.