škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

500 milyara başbakana bmv

fenomen · 96 · 27597

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başbakan sekiz yıldır kullandığı markayı ilk kez değiştirdi, yeni araçta yangına karşı toz bulutu oluşturma sistemine kadar birçok özellik var. Erdoğan'ın yeni aracının fiyatı ise zırhsız haliyle 500 bin lira.
Son günlerde koruma önlemleri ve koruma sayısı artırılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu'na da (MGK) ilk kez farklı bir araçla katılınca güvenlik konuları yeniden gündeme geldi.
Erdoğan'ın yeni aracı eskisine göre daha seri ve sportif özellikler barındırıyor. Ağırlığı özel zırh kaplaması ile dört tona yaklaşan araç 12 silindirli ve 544 beygir gücünde.
http://haber.mynet.com/detay/guncel/basbakan-erdogana-yeni-makam-araci/568194
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
760Lİ sanırım
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O parayı ülkedeki aç olan çocuklara ve evine 1 ekmek bile götüremiyen bir baba için harcasa.

Verdiğim örnekten gideyim ;

Her gün 1 baba evine ekmek götüremediği için bunalıma girip kendi yaşamına son veriyor,aile içi tartışmalar artıyor.Niye?

Sadece 1 ekmek için.Bu bir babalık görevidir bana göre.Hangi insan bunu gururuna yedirebilir?

Örneğin ;

Bir adam 500 TL alıyorsa, zaten otomatikman 300-350 TL kirası var bunun.Mutfak masrafı desen,küçük çocuğu için bez desen, dahada arttırabiliriz bu örnekleri.Yani bu örneği verdiğim adam ve ailesi - ye düşmüş oluyorlar.Aslında biz Türk milleti olarak imkansızı başarıyoruz.- ile yaşıyoruz ;).

Dikkat çekmek istediğim nokta ise ;

Asıl Konumuz Falanca Şahsın Yada Bir Başkasının Aldığı ''Otomobil'' Olmamalı.Önce Biz Ülkemize Bakalım.Yoksa Her Saniyede Araba Satılıyor Neredeyse :D:D.Başa çıkamayız :D
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 21:21:01 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çılgınca. bu aralar çok çılgın başbakanımız.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Araç Kiralık,Satın alınmadı.. Öncekide öyleydi.

Önce Doğru haberi verelim.

2.si;
Bir Devlet başkanının iyi bir araca binmesinden daha doğal birşey olamaz..Rahmetli Ecevit Toros a biniyorduda noluyordu,Diğer devletler dalgaya alıyodu aracını.. Allahtan Tansu Çiller o konuda uyarmıştıda vectraya geçmişti.

Unutmayın Siyasette ; Giyisi ve Araç önemlidir..

Siyasi ve ideolojik fikirlerimizin tartışılıcağı yerde burası değil.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 21:25:54 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;224528
Araç Kiralık,Satın alınmadı.. Öncekide öyleydi.

Önce Doğru haberi verelim.

bizi mazur görün lütfen, kiralık yazısını biz göremedikte siz gösterir misinz acaba?
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyasi meseleler burada tartışılmıyor bundan emin olabilirsiniz :)

Adı üstünde buranın ''forum sitesi'' yani düşüncelerin açık olduğu yer.Tabi her düşüncede değil.Forum kurallarındada yazıyor zaten.

Ayrıca yazınızı bana hitaben yazdıysanız ;

1. si ;

Kiralık yada satılık olmasının bir farkı yok :).Çünkü kiralandığındada aynı paraya denk geliyor :).Diğer araçta öyleydi sizin dediğiniz gibi.1 milyon dolara kiralanmıştı yada alınmıştı sanırsam :)

Ben zaten son cümlemdede yazdım :) Asıl konumuz otomobil olmamalı diye :).Otomobilden başka meselelerde var.Önce onların çözülmesi gerekir şahsımca.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın şöförünü iyi seçseler bari 2.balyoz vakası olmasın.

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rahmetli ecevit salaktı da gidip tofaşın yaptığı zırhlı tempraya biniyordu, bilmiyordu o sanki manda kasa bmwlere mercedeslere binmeyi.

mustafa koç sanki parası anca dobloya yetiyormuş gibi kendi ürettiği arabaya biniyor. ferrariler maseratiler pahalı geliyor heralde kendisine.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başbakan koruma müdürü Mehmet Yüksel i bizzat tanıyorum,Bu işler sizin düşündüğünüz şekilde işlemiyor.. İstihbarat Teşkilatının bu konuyla ilgilenen bilir kişileri mevcut,Alınan/Kullanılan araçlar belirli kriterlere uygun olması gerekiyor.. (Olay mahalinden hızlıca kaçabilme,yüksek süratlerde ve farklı yol koşullarında sıkıntı yaratmama,iç mekan sesinin 0 a yakın olması) gibi kriterler mevcut,saydıklarım ise en basit olanları ve belkide 200-250 ye yakın kriterden 3 tanesi..

Merhum Ecevit'e Salak falan gibi birşey söylemedim,Estafurullah.. Ne haddime,Oda bu ülkenin başbakanıydı sonuçta,Hiçbir Lider için butür Hakaretleri doğru bulmuyorum.

Ben Olması gerekeni söyledim,Dünyada bu şekilde.. Liderler hep en iyi araçlara biner.. 2. ve 3. Dünya ülkeleri anca abuk sabuk araçlara biner.. Ki onların bile altında Limuzin Mersolar olduğunu görebilirsiniz.

Ekleme ; Amacım İktidarı falan savunmak değil,şuanki siyasi görüşümünde uzaktan yakından ilgisi yok.. Ancak belli mevzuların açıklığa kavuşturulmasında fayda var,Satın Alınma veya Kiralanma mevzularına girmiycem,Ben bildiğim birşeyi söyledim nasıl alındığına dair.. Siz ise Basından okuduğunuzu söylüyorsunuz. Satın Alınsa BİLE Bu adam yarın seçilemediğinde o arabayı sırtına alıp götürmiycek.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 21:59:12 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fransa başkanı Jasques chirac Renault Vel Satis gibi dandik bir arabay binerdi

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Genelde Milliyetci düşünceden nasibini almış devletler kendi ürettikleri araçları kullanıyor.. Türkiyede Böyle bir durum söz konusu değil,Çünki bir aracımız yok.

Aşağıdaki haber daha ayrıntılı olucaktır :)

http://www.ezberim.com/motorlu-araclar/191163-dunya-liderlerinin-bindigi-arabalar-otomobiller/

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İş döndü dolaştı başbakanın koruma müdürü ve istihbarat başkanına döndü :D.Benim dikkat çekmek istediğim konu ''takılmamız gereken şeyin otomobil olmadığı ve daha önemli meselelerin olduğu'' dedim ama olay nerelere geldi :D:D