škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Garantiden Direksiyon Değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet sertepeye gittim ve direksiyonu degştiler ama takılan direksiyon da sorun var derisi iyi takılmamış üzerinde kabarmalar var bayramdan sonra yine gelin bakalım dediler.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugun sertepeden tekrar aradilar taktiklari direksiyonu yeniden degistirecekler.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aynı problem benim aracımda da mevcut, kısmetse bu hafta İstanbul' da altur servise götürüp göstereceğim, inşallah değişim kararı çıktığını var sayarsak değişimden sonra araca octavia lardaki altı düz dikişli direksiyon takılmasını talep edebilir miyiz.

bir de daha önce değiştiren arkadaşlar, acaba  bayiye gittikleri günden sonra kaç gün içinde geri dönüş aldılar.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2018, 09:47:52 Gönderen: cenk_139 »

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cikan direksiyon nadilsa aynisindan geliyor.
3/5gun icinde degistiriyorlar.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhaba.

Direksiyon değişimi üzerinden yaklaşık 7 ay geçmesine rağmen aynı sorunla yeniden karşılaştım. Bunun üzerine tekrar aydoğanlar servise gidip durumu anlattım. Direksiyonun fotoğrafları çekildi ve yeniden değişim kararı çıkacağı söylendi. Altı kesik spor direksiyon istediğimi belirttim. Çünkü kullanılan deriler farklı ve onlarda deri boyasında dökülme vs gibi benim direksiyonumdaki sorunların olacağını sanmıyorum. Fakat araç ne ise ona göre parça geleceği, farklı direksiyon gelmesinin mümkün olmadığı söylendi. Yine aynı sorunu yaşarsam yüce otoya ve doğuş otoya durumu şikayet etmem gerektiği söylendi.

Direksiyona ek olarak vites topuzundaki parlama ve yine direksiyon airbag kapağında oluşan çizgi şeklindeki airbag izleri için de talepte bulundum. Tümü için büyük ihtimalle değişim kararının çıkacağı belirtildi. Sonucu bildirmelerini bekliyorum. Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;645402
Tekrar merhaba.

Direksiyon değişimi üzerinden yaklaşık 7 ay geçmesine rağmen aynı sorunla yeniden karşılaştım. Bunun üzerine tekrar aydoğanlar servise gidip durumu anlattım. Direksiyonun fotoğrafları çekildi ve yeniden değişim kararı çıkacağı söylendi. Altı kesik spor direksiyon istediğimi belirttim. Çünkü kullanılan deriler farklı ve onlarda deri boyasında dökülme vs gibi benim direksiyonumdaki sorunların olacağını sanmıyorum. Fakat araç ne ise ona göre parça geleceği, farklı direksiyon gelmesinin mümkün olmadığı söylendi. Yine aynı sorunu yaşarsam yüce otoya ve doğuş otoya durumu şikayet etmem gerektiği söylendi.

Direksiyona ek olarak vites topuzundaki parlama ve yine direksiyon airbag kapağında oluşan çizgi şeklindeki airbag izleri için de talepte bulundum. Tümü için büyük ihtimalle değişim kararının çıkacağı belirtildi. Sonucu bildirmelerini bekliyorum. Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Direksiyon ve vites topuzu değişimim onaylandı. Sipariş geçildi. Ürünler geldiğinde haber verilecek ve direksiyon simiti 2.kez, vites topuzu ilk kez değişmiş olacak.

Fakat airbag kapağı için aydoğanlarda doğuş otoya 2 kez talep iletilmesine rağmen ikisinde de ret yanıtı geldi. Sebep olarak her arabada airbag izinin oluştuğu, bunun bir hata olmadığı belirtilmiş. Direksiyonun sağında ve solunda çizgi halinde iz var. Birçok superbde gördüm fakat hiç olmayan da var. Aydoğanlar Pazartesi günü Yüce Otoyu aramamı ve durumu anlatmam gerektiğini söylediler. Bakalım ne yanıt verecekler.

Çevrimdışı atillaozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;642127
arkadaşlar aynı problem benim aracımda da mevcut, kısmetse bu hafta İstanbul' da altur servise götürüp göstereceğim, inşallah değişim kararı çıktığını var sayarsak değişimden sonra araca octavia lardaki altı düz dikişli direksiyon takılmasını talep edebilir miyiz.

bir de daha önce değiştiren arkadaşlar, acaba  bayiye gittikleri günden sonra kaç gün içinde geri dönüş aldılar.

Altur’dan olumlu geri dönüş oldu mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atillaozen;645732
Altur’dan olumlu geri dönüş oldu mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

evet, ücretsiz değişim yapıldı.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;645733
evet, ücretsiz değişim yapıldı.

Altı düz kesim olan spor direksiyon mu taktılar? Yoksa aynısıyla mı değiştiler?

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;645739
Altı düz kesim olan spor direksiyon mu taktılar? Yoksa aynısıyla mı değiştiler?

aynısı ile değiştiriyorlar. altı kesik olan direksiyon çok daha güzel ve kaliteli bence ama malesef onla değiştirmiyorlar.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Direksiyon ve vites topuzu değişti bugün. Airbag kapağı için yüce otoyla görüşmeme rağmen onay çıkmadı. Airbag ile birlikte değiştiği için maliyeti fazlaymış ve bu yüzden yanaşmıyorlarmış değişime. Fiyat uzlaşması yapılabilir diye not düşmüşler sisteme. Sanırım yarısını biz yarısını kullanıcı karşılasın gibi bir dönüş olacak. Bunu kabul etmiyorum dedim. Airbag izinin hemen her araçta olduğunu söylüyorlar. Bir kez daha arayacağım yüce otoyu bakalım neler olacak.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba değişim yapılırken 60.000 km gibi bir sınır iletildi mi sizlere. Benim direksiyon da birden soyulmalar başladı. Servis 60.000 sınırı var diye bir dönüş iletti.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gün itibariyle benim arabanın direksiyonu değişti garantiden Denizli turkuazda. Araç 14 binde. Ayrıca korna da değişti. Yeni direksiyonun derisi biraz mat. Daha dayanıklı olacak hissi var.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
direksiyon ve viteste iyi niyet garantisi var mı ?