škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Carstream(Youtube auto) engeline çözüm bulan var mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;638825
https://www.youtube.com/watch?v=RB_H7RRoss4 burada rootlu telefonlar için çözüm yöntemi anlatılmış.
 [MENTION=16041]devran23[/MENTION], [MENTION=16636]idereli45[/MENTION] , [MENTION=17100]Gökhan Doğru[/MENTION], [MENTION=17085]Batuhn1907[/MENTION]
Teşekkürler hamemo, senin de üst taraflarda anlattığın yöntemle çözmüştüm ben bu sorunu.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni böyle bir problemle karşılaştım, Android Auto'yu çalıştırınca gelen yeni problem. Henüz çözümünü bulmuş değilim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, telefon ekranında youtube dışında farklı bir uygulama açabilşyor muyuz misal tv izleme uygulaması gibi.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;641392
Arkadaşlar, telefon ekranında youtube dışında farklı bir uygulama açabilşyor muyuz misal tv izleme uygulaması gibi.

Evet arkadaşım CarPlay varsa açabiliyor. Şöyle iPhone’u Jailbreak yaptıktan sonra CarBridge bir uygulama var. İstediğin YouTube, TV +...vs açabiliyorsunuz.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;641409
Evet arkadaşım CarPlay varsa açabiliyor. Şöyle iPhone’u Jailbreak yaptıktan sonra CarBridge bir uygulama var. İstediğin YouTube, TV +...vs açabiliyorsunuz.

Yanıtınız için teşekkürler Selim Bey, carplay ios için sanırım androidde de yapabilmek için android auto mu olması lazım eğer öyle ise araçta android auto açık nasıl yapabilirim fikriniz var mıdır.

İyi günler.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş telefonuma güncelleme geldikten sonra Android auto yu kullanamıyorum; "Bulunduğunuz ülkede kullanılamıyor" hatası alıyorum. Daha öncede sağlıklı şekilde kullanıyordum, youtube da çalıştırabiliyordum. Andorid auto sürümü 2.9.574924

Yardımcı olabilecek var mıdır.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 18:15:37 Gönderen: cenk_139 »

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;641555
Arkadaş telefonuma güncelleme geldikten sonra Android auto yu kullanamıyorum; "Bulunduğunuz ülkede kullanılamıyor" hatası alıyorum. Daha öncede sağlıklı şekilde kullanıyordum, youtube da çalıştırabiliyordum. Andorid auto sürümü 2.9.574924

https://android-auto.tr.uptodown.com/android/download burdan güncelleyin ben denedim oldu. YouTube çalışmıyor benim nasıl çözdünüz
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2018, 00:05:17 Gönderen: idereli45 »

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: idereli45;641579
https://android-auto.tr.uptodown.com/android/download burdan güncelleyin ben denedim oldu. YouTube çalışmıyor benim nasıl çözdünüz

Teşekkürler deneyeceğim, youtube için bu konun işk sayfalarında anlatıldığı gibi carstream uygulamasının adını değiştirip kullanabiliyodum.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;641555

2.9.574924 numaralı sürümden sonra tüm sürümleri denedim çalışan il sürüm 3.3.582064 oldu ancak carstream uygulamasını malesef görmüyor. Carstream için illa ki 2.9.574924 sürüm olması lazım bilen var mıdır.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
Telefonum Lenovo k6 note. Android uygulaması yüklü bu uygulami kullanabiluyorum araba da. Ama ne yaptıysam youtubeyi açamadım http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/ buradan bir kacini indirdim ama çalışmadı .benmi hata yapıyorum yoksa telefonmu desteklemiyor anlamadım . Bilen varmı acaba