škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sağ Gündüz/Park Lambalarını Kontrol Edin Uyarısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ciko44

• SuperB 3 1.6 Dsg Prestige
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akşam yolda "Sağ Gündüz/Park Lambalarını Kontrol Edin" uyarısı çıktı.
Durdum baktım bir sıkıntı göremedim. Evimin önünde aracı kapatıp açtım herşey normale döndü. Daha önce de yazın vermişti aynı uyarıyı.

Sizce  sorun nedir?
Başına daha önce gelen oldu mu ?

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ciko44;625780
Akşam yolda "Sağ Gündüz/Park Lambalarını Kontrol Edin" uyarısı çıktı.
Durdum baktım bir sıkıntı göremedim. Evimin önünde aracı kapatıp açtım herşey normale döndü. Daha önce de yazın vermişti aynı uyarıyı.

Sizce sorun nedir?
Başına daha önce gelen oldu mu ?

Benzer durum arabayı aldığım ilk gün benim de başıma geldi, hatta sağ gündüz farı belli süreliğine söndü bile bende, hemen servisi aradım bir iki gün daha kullanın bazen böyle teknik problemler olabiliyor, eğer bir iki gün daha devam ederse getirin dediler. Ertesi gün arabayı çalıştırdığımda sağ gündüz farı da yanıyor ve uyarı ekranında ki sorunda gitmiş durumdaydı.
 Sorun da bir daha tekrarlamadı.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DOĞUSER;625809
Benzer durum arabayı aldığım ilk gün benim de başıma geldi, hatta sağ gündüz farı belli süreliğine söndü bile bende, hemen servisi aradım bir iki gün daha kullanın bazen böyle teknik problemler olabiliyor, eğer bir iki gün daha devam ederse getirin dediler. Ertesi gün arabayı çalıştırdığımda sağ gündüz farı da yanıyor ve uyarı ekranında ki sorunda gitmiş durumdaydı.
 Sorun da bir daha tekrarlamadı.

Aynı olay benim başıma da geldi şu an sıkıntı yok ama olursa servisin yolunu tutacağız anlaşılan...