škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lord21

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ben samsung A50 de calistirmayi basldim. Hemde telefonumun ekraninin tamamini. Hemde cok basit.
carmode
lgdiriver
rockshout
button savior

Bir rus yapmisti videoyu izledim tamamen basardim.
 https://youtu.be/kaMNrPM9ktM
button savioruda ben ekledim. tadindan yenmez. tamamen telefon ekrani cikiyor. istedigini ac.

Çevrimdışı caliskan4003

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende huawei mate 20 pro var araç 2018 prestij bir türlü android auto ile mirrorlink kullanmayı başaramadım yardımınızı bekliyorum

Çevrimdışı caliskan4003

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Android autoyu indirdim fakat Google play hizmetleri çalışıyormuş gibi görünmüyor uyarısı alıyorum

Çevrimdışı caliskan4003

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: caliskan4003;649840
Arkadaşlar bende huawei mate 20 pro var araç 2018 prestij bir türlü android auto ile mirrorlink kullanmayı başaramadım yardımınızı bekliyorum

Forumda kimse android autoyu kullanmıyor galiba

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende hiç böyle uyarı vermedi google play hizmetlerini güncelleyin isterseniz. Android autoyu ben navigasyon ekranı olarak kullanıyorum ekranın üstünede telefonu kablo ile bağlayıp kullanıyorum. Youtube vs. Sesi araçtan almam yeterli...o yüzden mirrorlinkle pek ilgilenmiyorum stabil çalışmıyor
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2019, 00:32:27 Gönderen: idereli45 »

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: caliskan4003;649870
Forumda kimse android autoyu kullanmıyor galiba

2016 model aracımın Bolero ekranında, Samsung A7 (2018) ile sorunsuz olarak Android Auto yu kullanıyorum. Önceki telefonum Samsung Grand Prime dı. Android Auto bu telefonla da açılıyordu ama sürekli kesintiye uğruyordu. Telefonun işletim sistemi, RAM, işlemci kapasitesi vs özellikleri önemli kanımca. Birde APK dan telefonun için en uygun olan Android Auto nun en son güncellemesini yüklemekte fayda var.

Çevrimdışı caliskan4003

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çözdüm arkadaşlar android autoyu indirdim ama açamıyordum Google play hizmetleri çalışıyormuş gibi görünmüyor uyarısı alıyordum google play hizmetleri ve Google play store önbelleği ve verilerini ayarlar tüm uygulamalar sekmesinden temizledim ve açıldı

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lord21;649039
Arkadaslar ben samsung A50 de calistirmayi basldim. Hemde telefonumun ekraninin tamamini. Hemde cok basit.
carmode
lgdiriver
rockshout
button savior

Bir rus yapmisti videoyu izledim tamamen basardim.
 https://youtu.be/kaMNrPM9ktM
button savioruda ben ekledim. tadindan yenmez. tamamen telefon ekrani cikiyor. istedigini ac.

nasıl yaptınız biraz detaylı anlatır mısınız ? bende de samsung a50 var ama önceden bağladığımda anroid autoya bağlanıyordum şimdi hiçbir şey çıkmıyor.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
samsung galaxy a50 telefon üzerinden hem mirrorlink hem android auto bağlantısı yaptım . mirrorlink üzerinden şu an video oynatma ve foto açma dahil youtube facebook google arama motoru hesap makinesi telefona takılan sd kart içeriğe ulaşım vs her şey var.

https://com-lwi-android-flappsauto.tr.aptoide.com/

şu linkten uygulamayı indirip telefona kurdum başka bir şey yok .carmode haricinde RockScout ve başka hiçbir uygulama yüklemedim.

tek sıkıntı şu ki zaman zaman bazı menülerden geçişler için iki üç defa basmak zorunda kalabiliyorsunuz.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2019, 02:48:23 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı eminim123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba burada anlatılan mirror link özellikleri ni kullanabilmek için öncelikle servisten aktifmi ettirmek gerekiyor ben mirrorlinki açtığımda o bölge silik bi sekilde yani hiç bi şekilde cihaz araması yapmıyor cevaplarsanız sevinirim

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eminim123;651290
Arkadaşlar merhaba burada anlatılan mirror link özellikleri ni kullanabilmek için öncelikle servisten aktifmi ettirmek gerekiyor ben mirrorlinki açtığımda o bölge silik bi sekilde yani hiç bi şekilde cihaz araması yapmıyor cevaplarsanız sevinirim

Aynen serviste açtırmanız gerek, değer mi değmez mi size kalmış çünkü sonrasında video izleme telefon yansıtma için ekstra programlar yüklenmesi ve de telefonunuzun desteklemesi gerekiyor. Servis aktivasyona kaç tl alıyor şimdi onu bilmiyorum zaman zaman indirimler olabiliyor.

Çevrimdışı eminim123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün görüştüm servisle 906 TLişcilik dahil bencede değmez çok yüksek bide uğraşması var

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
İPhone 6s plustan sonra Huawei p30 pro telefona geçtim fakat telefonu bağlayamıyorum

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;651350
İPhone 6s plustan sonra Huawei p30 pro telefona geçtim fakat telefonu bağlayamıyorum

Merhaba bende p20 pro ile sıkıntı yaşadım lakin biraz uğraş çaba derken çözdüm ancak benim araç 2016 passat üzerinde smartlik i açık discovery pro multi medya var. I phone bağlanıyor lakin huawei bağlanmıyordu.Önce uğraş didin derken adroid için telefona link deki apk yi yükledim  https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-4-5923-release/
bunu google crome ile açarsan otomatik türkçe çevirim daha kolayça sende apk yi yüklersin. Apk yi telefonuna yükleyip kurduktan sonrasın da ise mutlak vede mutlak şartla telefonun orjinal usb kablosu (telefonun kutusundan çıkan) nu kullanman lazım araya usb uzatma dahi takarsan çalışmayacaktır.
Benim araçda usb girişi kol dayamanın içiğn de olduğundan kablo telefonu ön cama astığımda maalef yetişmiyordu bu yüzden hala bayağı uğraşıyorum adroid oto yu kullanmak için umarım sen böyle bir sıkıntı yaşamazsın kolay gelsin...

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=8788]MaÇaHeL[/MENTION] Yardım ve tavsiyeler için teşekkür ederim deneyeceğim linkten indiremedim başka bir yerden buldum bu sefer hizmet yok gibi bir hata veriyor denemeye devam edeceğim müsait zamanda ������