škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: idereli45;645802
Android bir telefon ile aynı uygulamaları açma imkanımız var mıdır?

Androidde sürekli sıkıntı oluyor. Konuyu açan arkadaşın yaptığı şekilde oluyordu, o zamanlar samsung s5 vardı bende. Samsung s8 aldım çalışmadı. Daha sonra farklı şekilde bağlandım, bir süre sonra o da çalışmadı.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: art_SRY;646311
ben s8 ile yaptım gayet iyi tşk ederim
Hangi programlar ile bağlanabildiniz yazar mısınız?

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
Floating Apps ve Rockscout programları yeterli facebook ve youtube seyrediliyor tek dezavantajı  tam ekran yapıyorsun fakat kenar çizgileri tamamen gitmiyor yinede seyredilir birşey

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaş 2019 itibariyle bu işi güzelce anlatabilir mi acaba? Android cihazlar için hangi programla nasıl yapılabiliyor diye?

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
Floating Apps ve Rockscout programları yeterli bunları telefona yüklüyorsun daha sonra mirrorlink ile açıyorsun daha sonra sol üst kısımda simge işareti var ona tıklıyorsun giriş yapılıyor zaten bence ilk denemede yapabilirsiniz

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Full MirrorLink | Floating Apps for Auto programı için developer'a car.mirror.link@gmail.com mail atıp telefonunuz uyumlu mu diye sorun, örnek bende Huawei vardı uyumlu değilmiş.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: art_SRY;646356
Floating Apps ve Rockscout programları yeterli bunları telefona yüklüyorsun daha sonra mirrorlink ile açıyorsun daha sonra sol üst kısımda simge işareti var ona tıklıyorsun giriş yapılıyor zaten bence ilk denemede yapabilirsiniz

Dostum teşekkür ederim. Carstream sonrası ilk defa kolay bir şekilde ekrana hükmedebildim. Gayet kullanışlı tekrar teşekkür ederim

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar Aracım 2018 Style paket
Lg mirrorlink 1.2 1.2, Roksout ve Easytouch programları ile Samsung  Note fe, A7 2017 ve A5 2016 ile ekran yansıtabiliyorum. Sadece ilk girişte 2 veya 3 deneme yapmak gerekebiliyor. Ekranı tam olarak gösteriyor. Seyir esnasında youtube da klavyeyi açmıyor.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barozel;646560
Merhabalar Aracım 2018 Style paket

Lg mirrorlink 1.2 1.2, Roksout ve Easytouch programları ile Samsung  Note fe, A7 2017 ve A5 2016 ile ekran yansıtabiliyorum. Sadece ilk girişte 2 veya 3 deneme yapmak gerekebiliyor. Ekranı tam olarak gösteriyor. Seyir esnasında youtube da klavyeyi açmıyor.
Note Fe var. Yazdığınız programları kurdum ama hala mirrorlink ile bağlanamadım. 2017 style

Çevrimdışı barozel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;646863
Note Fe var. Yazdığınız programları kurdum ama hala mirrorlink ile bağlanamadım. 2017 style

Merhabalar ben google play güncellemelerini kapalı tutuyorum. Mevcut güncellemeleride kaldırdım.
Kurduğum programlar
Lg mirrorlink (Ver. 1.2 1.2)
Rocksout (Ver 1.37)
Easy touch (Ver 4.6.3)
Orjinal Kablo kullanıyorum yaptığım işlemler ise telefonu bağlamadan önce easy touch programını aktif hale getiriyorum. Kablo ile araca bağlandıktan sonra araç ekranından rocksoutu seçiyorum devam eden ekranda youtube ikonunu seçiyorum ekranda hata mesajı veriyor. Araç ekranının geri tuşundan(sağ alt yada sağ üstte çıkan tuş) tekrar ilk ekrana geliyorum. Burda Lg mirrorlink ikonunu seçiyorum. Tekrar hata mesajı veriyor. Tekrar geri tuşuna basarak ilk bağlantıdaki Lg mirrorlink ve Rocksout ikonlarının olduğu ekrana dönüyorum. Burdan sonra biraz seri hareket etmek gerekiyor. Bu ekranda 1:1 yazan ekran yansıtma tuşuna basıyorum. Devam eden ekranda 2 kere arka arkaya sol üst köşede bulunan (bu tuş sol üst köşede çıkıyor ilk dokunduğumuz geri tuşu değil)geri tuşuna dokununca telefon ekranı geliyor. En az 2-3 deneme gerekiyor hemen pes etmeyin.
Umarım yardımcı olur. Sadece hareket halindeyken klavye ve sesli komut çalışmıyor buna çözüm bulamadım.
Saygılarımla...

Çevrimdışı korumera

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
21 sayfayı dikkatlice okudum fakat yazılanları uyguladım fakat hiçbiri olmadı aracım superb style 2017 takipteyim..