škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yarın video çekicem. Hareket halinde video devam ediyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam, bu yapmaya çalıştığınız trafik için büyük tehlike değil mi? Hatta bu adamların bunu yapmanıza izin vermemeye çalışması da bu sebepten değil mi? Geçen gün önümde bir tane kamyonet bi sağ şeride kaçıyor, toparlıyor 5 saniye sonra sol şeride kayıyordu, kafası güzel herhalde diye düşünürken arada solladım ve telefonda bir şey izlediğini gördüm, şimdi bu adam birinin üzerine çıksa kamyonetiyle ne olacak? Hadi dururken yine bir derece ama lütfen hareket halindeyken bir şey izlemeye çalışmayın.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turgut220;643298
Merhaba arkadaşlar, samsung s8 telefonla mirrorlink bağlanma problemi vardı. Play store da full mirrorlink floating apps for auto diye bir uygulama var. Bu uygulama sayesinde youtube, facebook, cihazın hafızasındaki video ve fotoğraflar gibi birçok uygulamayı kullandırmaya olanak sağlıyor. Tek sorun 38 tl olmasıydı, ben indirdim ve kullanıyorum. Yardım isteyen arkadaşlar olursa seve seve yardımcı olurum.

Merhaba,

Note 9 kullanıyorum. Android yazılımı : 8.0.0.  Arabamda 9.2" Colombus var.

Dediğiniz gibi uygulamayı yükledim. Ancak Colombus ekranında sadece uygulamanın izin verdiği yani "Applications" ekranında yer alan uygulamaları kullanabiliyorum. Mesela telefonumdaki "Tv+" veya "beIN Connect" uygulamalrına izin vermiyor. Uygulamanın Launcher ekranına girip ordan telefondaki herhangi bir uygulamayı tıklasak bile ekran "Lg Mirror Drive" ikon'unun olduğu ekrana dönüyor.

Buna bir çözüm var mı ?

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UgurUgurlu;643310
Arkadaşlar selam, bu yapmaya çalıştığınız trafik için büyük tehlike değil mi? Hatta bu adamların bunu yapmanıza izin vermemeye çalışması da bu sebepten değil mi? Geçen gün önümde bir tane kamyonet bi sağ şeride kaçıyor, toparlıyor 5 saniye sonra sol şeride kayıyordu, kafası güzel herhalde diye düşünürken arada solladım ve telefonda bir şey izlediğini gördüm, şimdi bu adam birinin üzerine çıksa kamyonetiyle ne olacak? Hadi dururken yine bir derece ama lütfen hareket halindeyken bir şey izlemeye çalışmayın.

Kardeş söylediklerin doğru, ben video olayını çocuklar için ayarlıyorum. Yolda giderken hem video izleyip hem araba sürmek çok tehlikeli.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;643322
Merhaba,

Note 9 kullanıyorum. Android yazılımı : 8.0.0.  Arabamda 9.2" Colombus var.

Dediğiniz gibi uygulamayı yükledim. Ancak Colombus ekranında sadece uygulamanın izin verdiği yani "Applications" ekranında yer alan uygulamaları kullanabiliyorum. Mesela telefonumdaki "Tv+" veya "beIN Connect" uygulamalrına izin vermiyor. Uygulamanın Launcher ekranına girip ordan telefondaki herhangi bir uygulamayı tıklasak bile ekran "Lg Mirror Drive" ikon'unun olduğu ekrana dönüyor.

Buna bir çözüm var mı ?

Bende denedim ama yüklenmiş uygulamayı mirrorlink aracılığı ile çalıştıramazsınız diye uyarı alıyorum

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UgurUgurlu;643310

Söylediklerinizde haklısınız fakat amacım youtube üzerinden müzik dinlerken arabanın ekranından youtube'u kontrol edebilmek. Yoksa videoyu izleyeceğimden değil bence de sürüş sırasında bir şeyler izlemek fazlasıyla tehlikeli

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kullanabileceğiniz uygulamaları fotoğraf olarak ekledim

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/gzFyBRzIzqg uygulamanın videosu da bu arkadaşlar, biraz acemice oldu kusura bakmayın

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler işini yapıyor sanırım uygulama. Ses kalitesinde bir bozulma yok değil mi?

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yükledim çalıştı ama navigasyonları açmıyor. Belki bi yolu vardır. Bakıyorum bulabilir miyim diye. Ses görüntü uyumu ve kalitesi güzel duruyor

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Android Auto nun en iyi bağlandığı ve kullanılabildiği telefon modelleri hangileri. Bende Galaxy Grand Prime var. Yavaşta olsa bağlanmasına bağlanıyor ama, komutları çok yavaş algılıyor. Çok fazla kesintiye uğruyor. Durumun telefonla ilişkili olduğunu düşünüyorum. Çok pahalı bir telefon modeli de almak istemiyorum ama Android Auto yu da aracımda kullanmak istiyorum. Sizce Android Auto yu verimli kullanmak için daha pahalı telefonlar mı kullanmak gerekiyor. Tecrübeleriniz paylaşabilir misiniz.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar navigasyon, tv+, fizy, youtube ve telefona yüklenen herşeyi aracımızın ekranında kullanabiliyoruz. Üstelik interface gibi bir cihaza 2000-2500 tl ödemeden. Jailbreakli bir iphone ile işimizi halledebiliriz. iphone 5 bile iş görüyor. Ben uygulamalar ile ilgili video ekledim. İlgilenen olursa yardımcı olurum. https://www.youtube.com/watch?v=gL_P6NAjSTo

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turgut220;643298
Merhaba arkadaşlar, samsung s8 telefonla mirrorlink bağlanma problemi vardı. Play store da full mirrorlink floating apps for auto diye bir uygulama var. Bu uygulama sayesinde youtube, facebook, cihazın hafızasındaki video ve fotoğraflar gibi birçok uygulamayı kullandırmaya olanak sağlıyor. Tek sorun 38 tl olmasıydı, ben indirdim ve kullanıyorum. Yardım isteyen arkadaşlar olursa seve seve yardımcı olurum.

Aynı programı play store den satın alsam sıkıntıları var mıdır programın bilmek isterim. A7 samsung telefon youtube felan açıyor ama tv + açar mı? Teşekkür ederim