škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA ATİK'E teşekkürlerimi sunuyorum!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aeneskral

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.youtube.com/user/aeneskral1
istanbul bayrampaşa'da bulunan skoda bayisi ATİK'e teşekkürlerimi sunuyorum. iki gün önce aracımın park ampullerini değiştirmiştim. biliyorsunuzdur farı toz, pislik, nem, sudan korumak için soketlerin bulunduğu bölüm basit kavanoz kapağı büyüklüğünde kauçuk bir parçayla izole edilmiştir. far ve park lambalarının değişimi için bu kapağı çıkartmanız gerekmektedir. bende değiştirmek için bu kapakları çıkarttım tabiki. lakin işim bittiğinde onları tekrar kapatmayı unuttum. ilk aklıma geldiğinde hemen indim baktım fakat birisinin düşüp kaybolduğunu gördüm. motor kapağının üzerine koymuştum kapakları. ilk harekette tabi düşmüşler. birisi allah'dan karteri koruyan bölüme düşmüş.onu hemen taktım lakin halen bir tane eksiğim vardı. hemen skoda atiği aradım. böyle böyle durumdan bahsettim. neyse stoğa baktılar. bu parçanın daha önce hiç stoklara girmediğinden bahsettiler. sipariş verilmesi halinde işlemin bir ay kadar süreceğini söylediler. başka bir çözüm yok mu diye düşünürken siz aracınız getirin bir çaresine bakarız dediler. ne arabası direk atladım bisikletime soluğu skoda atik'de aldım. diğer kapağıda yanımda getirdim ki bulursak şayet boyut yanlış olmasın diye. üst katta tamir onarım bölümü var. orada ustayla görüştüm. usta çok yoğun hatta hale hazırda iş üzerinde olmasına rağmen tüm işini bırakıp arızalı-kazalı parçalar bölümünde benim için bu contadan aramaya koyuldu. ara ara "merak etme kardeşim bulacağız bulacağız" diyede bana ümit vermeyi ihmal etmedi. sanırım on dakikaya yakın arama yaptı. en sonunda elinde yeni bir contayla döndü. o kadar sevindim ki. dedim usta allah senden razı olsun. ne demek kardeşim dedi. ivedi işinin başına döndü. normalde ayar-yokuş yapıp ya "çok işim var kusura bakma" haklı olarak yada "kardeş bizde yok ki sipariş vermemiz gerekiyor" da diyebilirdi. bu yardımcı tutumlarından dolayı SKODA ATİK OTO'ya saygılarımı sunuyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2 de dusmeye cok musait onlar. Doganinki de dusmustu biseyler uydurdum ama o da iki gun sonra dusmus. Yuvanin delik capi 57kusur mm idi yanlis hatirlamiyorsam

Çevrimdışı aeneskral

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;544257
Fabia 2 de dusmeye cok musait onlar. Doganinki de dusmustu biseyler uydurdum ama o da iki gun sonra dusmus. Yuvanin delik capi 57kusur mm idi yanlis hatirlamiyorsam

çapı hatırımda değil ama söylediğin ölçü muhtemelen. bir avuç kadar. octavia'dan bi tık küçük. yalnız benimki düşmedi. ben çıkarttım ve takmayı unuttum. hareket edince de motor kapağının üzerinden düşmüş tabi. takılıyken onun düşmesi imkansız gibi. gayet sıkı tutuyor.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;544257
Plastik kelepçe candır.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim kapaklar duruyor ama tesadüfen... Nasıl düşmüyorlar, şaşıyorum. Plastik kelepçeye geçeyim hemen.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı aeneskral

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;544295
Plastik kelepçe candır.:D

hakikaten uğur hocam onu iyi dediniz. kelepçede var. akşam hemen takayım ben.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de aracımı skoda atik'ten almış ve memnun kalmıştım.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de okulun bahcesinde motor yagini kontrol ederken geveze ve bir o kadar da merakli bir memur var o geldi. "Hocam noruyon" falan diye ona laf yetistirirken  yag kapagini takmayi unutmusum. Bir eve gittim aklima  geldi bir actim kaputu her taraf yag olmus kapak ortada yok tabi. Gerisin geri dondum yola bakayim dedim. Derken bir ses geldi baktim asagidan firladi gidiyo kapak. Meger karter korumanin o araya dusmus. Bi is yaparken ise odaklanmak lazim saga sola kulak tikamak gerek.