škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elegans Bolero RCD510 radyo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakimayal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar
Uzun zamadır düşündüğüm ancak hayata geçiremediğim bir düşüncem var. Elegans Aracımın üzerinde RCD510 Bolero radyo var ancak son dönemlerde piyasada aynı fiziksel görünüme sahip Navix, Necvox, navgo gibi ürünler var
Bunlarda TV, Bluetouth (Telefon) Navigasyon ,geri vites kamerası vs gibi özellikler var.
Sonunda dayanamadım çok önerilen (Birazda menüsüne aldanarak) Navix 7707 modelini aldım. Uygulama aşamasında bu modelin aracın park sensörü, Klima, Koltuk ısıtma gibi özelliklerini desteklmediğini anladık ve iade etmek durumunda kaldım. Bu deneyimden sonra Necvox un ithalatcı firması ile görüştüm. Necvox 939 HD modelinin skoda ya göre olanının bu özellikleri desteklediğini söylediler. Navix i de de benzer telkinler sonucu alıp hüsran yaşadığımdan bunu da alıp denemekten çekiniyorum. Bu arada orjinal Colombus modeliylede ilgilendim ancak fiyat yüzünden henüz karar vermiş değilim. Yine RCD510 bolero radyoya bir iki modul ile navigasyon ve bluetouth özelliği kazandıran ender elektroniklede görüştüm. Ancak ellerinde modul olmadığı için (Bir ay sonra gelecekmiş) burayı da beklmeye aldım...
Ama hala rahat duramıyorum...Acaba bu konuda deneyimlerini benimle ve tabi formumuzla paylaşacak arkadaşlar varmı.? Mesela Necvox uygulama sı yapan ve bu konuda bilgisi olan varmı.
ilgilenen arkadaşlara
şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2011, 21:35:39 Gönderen: hakimayal »

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Ben necvox kullanıyorum memnunum tavsiye ederim , klima ve ops bilgilerini göstermekte MFA ile tam uyumlu haldedir , navigasyon , bluetooth vs harika çalışıyor 1.500 TL 'ye alınabilcek en iyi ürün diyebilirim fiyatına göre beni tatmin etti tabi ki bir RNS-510 ile kıyaslanamaz ama bence yeterli
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

octaviaman

• Ziyaretçi
Para mevzu değilse orjinali her zaman iyidir.Fakat biraz ekonomi düşünüyorsanız Necvox tam bu iş için.