škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kırlangıç kasa 190 buldum ağalaaar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;347353
Güzelmiş, bunlara mazot yerine yemeklik yağ konulabiliyor mu? Kimse dalga geçemesin ama öyle bişi aklımda kalmış

Dizeline Konulur Discovery Chanelda Denemişlerdi :) Uzun Süre Gitmişti.

masser45

• Ziyaretçi
Kapı altlarına, arka camın bagajla birleştiği yerlere kapı bağlantı noktalarına özellikle dikkat edin çürük olmasın. Bu araçlar çok kıymetlidir parçalarını çalabiliyorlar o yüzden iyi bir yerde muhafaza etmenizi öneriyorum. Herhangi bir sıkıntı veya destek isterseniz bana mesaj yollayabilirsiniz. Antep'de dostlarımız var sıkıntı halinde size yardımcı olurlar.

Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;347364
Kapı altlarına, arka camın bagajla birleştiği yerlere kapı bağlantı noktalarına özellikle dikkat edin çürük olmasın. Bu araçlar çok kıymetlidir parçalarını çalabiliyorlar o yüzden iyi bir yerde muhafaza etmenizi öneriyorum. Herhangi bir sıkıntı veya destek isterseniz bana mesaj yollayabilirsiniz. Antep'de dostlarımız var sıkıntı halinde size yardımcı olurlar.

Hayırlısı olsun.

Çok çok çok teşekkür ederim :ok:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;347359
... o bir YILDIZ :)

Yıldız Tilbe :knp:

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;347363
Dizeline Konulur Discovery Chanelda Denemişlerdi :) Uzun Süre Gitmişti.
bir yerden hatırlıyorum öyle bişiler ama tam çıkaramadım, teşekkürler

masser45

• Ziyaretçi
Evet koyulur ama mazot filtresi çabuk tıkanır iyi süzmek lazım. Ayrıca tek sıkıntı yolda giderken mangal kokması oluyor. :)

Bu araçlar her türlü yakıtı yakar sıkıntı yapmaz.

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burak bey hazir gazi almisken biraz da siz cesaret verin bana, herkes kanser olmustur o araba aman hulasma diyor bana ben cok istiyorum antika bir mercedesim olsun..

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;347373
Burak bey hazir gazi almisken biraz da siz cesaret verin bana, herkes kanser olmustur o araba aman hulasma diyor bana ben cok istiyorum antika bir mercedesim olsun..

Bende 76 model 115 kasa bir araç da var. 4 bin TL'ye aldım. Pek çok yerinde çürükler mevcuttu. Yaklaşık bin lira kadar kaporta masrafıyla gayet de binilir hale geldi. Mercedes'in iyisi ihya eder ama kötüsü adamı kanser eder. İyi bir araba değilse almanı tavsiye etmem. Bu araçlarda motor falan hiç önemli değil önemli olan kaportası ve ip gibi olmasıdır. Araba ne kadar canlı ve kaportası ne kadar iyiyse araba o kadar iyidir (bu modeller için diyorum). Koldan vites ise şanzımana da iyi baktırmak lazım. Keyif aracı olarak kullanılacaksa zaten ufak tefek eksikleri de tamamlanıp zevkle binilir. Parçaları heryerde bulunmaz ama isteyince her parçası da bulunur. :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen al bi klasik merso Ahmet abi... korkaklar her gün cesaretliler birgün ölür ! sen cesaretlisin ! o araba sana yakışır,antepde değel türkiyede farkın olur,ilgi çekersin yollarda. DW'de volvolara bilmem neylere detay yapıyorlarda bizde niye olmasın ? bunu ilk sen başaracaksın ben biliyorum... Şimdi; git ve al o arabayı !

Bu kadar yeter mi ? :D

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;347371
Evet koyulur ama mazot filtresi çabuk tıkanır iyi süzmek lazım. Ayrıca tek sıkıntı yolda giderken mangal kokması oluyor. :)

Bu araçlar her türlü yakıtı yakar sıkıntı yapmaz.
temiz yağ kullanılsada mı tıkanır

masser45

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: sipartacus;347383
temiz yağ kullanılsada mı tıkanır

Şöyle söyleyeyim 1 senede tıkacaksa bu süreç kısalır. Bunların mazot filtresi yeni araçlar gibi olmadığından böyle bir durum söz konusu. Temiz yağ iyi de süzülürse sıkıntı olmaz tabi arada kontrol etmek lazım. Depo ağzına süzgeç yaptıranlar var bulursam görselli paylaşırım. :)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;347385
Şöyle söyleyeyim 1 senede tıkacaksa bu süreç kısalır. Bunların mazot filtresi yeni araçlar gibi olmadığından böyle bir durum söz konusu. Temiz yağ iyi de süzülürse sıkıntı olmaz tabi arada kontrol etmek lazım. Depo ağzına süzgeç yaptıranlar var bulursam görselli paylaşırım. :)

Lafı geçmişken sizin araç hangi model Burak bey? Genel konularda (Yedek parça, bakım vs...) gibi konularda bilgi alışverişinde bulunabiliriz. :)

masser45

• Ziyaretçi
Şuan için W212 E250CDI W115 230.4 var. Yakında 124 veya 140 kasa bir araç daha gelecek. Şahsıma ait olan 230.4 diğer araç annemin ama zaten onu her yere ben götürdüğümden benim kadar sürmüyordur. :D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert ve Burak beylere tesekkkur ediyorum :)

Insallah araba tursu degildir cok heycanliyim yarin icin..

masser45

• Ziyaretçi
İnşallah değildir de güzel bir heckflosse daha hayata döner. :)