škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

düzce buluşması...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
düzce buluşması için tarih belirliyelim. düzce olursa anadoludan katılım artar diye düşünüyorum... 4 tarih var. en çok oylanan 2 tarihi tekrar oylayabiliriz.... lütfen sadece gelebilecek arkadaşlar oy kullanırsa daha iyi olur tarih belirleme açısından...
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2009, 10:16:51 Gönderen: beytullah »
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben kendimi riva için hazırlamıştım.hemde bir söz verildi bir buluşma ilan edildi.bu resmen misilleme gibi olmuş:kiki:  her ikisinide yapalım haziranın sonnuna kadar her ikisinide gerçekleştiririz ama önce riva denmişti.denilen olsun.bolca zaman var önümüzde
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17 mayıs en uygunu benim için , cumartesiden gelirim pazartesiyide araya sıkıştırıp salı zaten 19 mayıs 4 gunluk kısa metrajlı bi tatil yapabiliriz:D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17 mayıs memur ark lar içinde ii olur. ay başı... :D
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben ortamı germek istemem fakat riva buluşması önceden söylendi ve bunca zaman geçti şimdiye kadar nerdeydiniz?Birde neden karşı çıkma gibi misilleme yapar gibi aynı tarihler için ısrar ediliyor anlamış degilim.ben kendimi ve ailemi riva için şartlandırmıştım.Şimdi çogu arkadaş sanki tek buluşma olacakmış gibi sırf diger illerede yakın diye düzceyi işaretliyecek.oysa haziran bitmeden düzceyede gidilebilirdi.neyse  ben  eger önce düzceye gidilecek denirse düzceye gelmem.(Biraz kırıldım).Kimse beni yanlış anlamasın ben şahsi düşüncelerimi yazdım.yanlış anlayan varsa şimdiden özür dilerim.rivada görüşürüz.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;7953
ben ortamı germek istemem fakat riva buluşması önceden söylendi ve bunca zaman geçti şimdiye kadar nerdeydiniz?Birde neden karşı çıkma gibi misilleme yapar gibi aynı tarihler için ısrar ediliyor anlamış degilim.ben kendimi ve ailemi riva için şartlandırmıştım.Şimdi çogu arkadaş sanki tek buluşma olacakmış gibi sırf diger illerede yakın diye düzceyi işaretliyecek.oysa haziran bitmeden düzceyede gidilebilirdi.neyse ben eger önce düzceye gidilecek denirse düzceye gelmem.(Biraz kırıldım).Kimse beni yanlış anlamasın ben şahsi düşüncelerimi yazdım.yanlış anlayan varsa şimdiden özür dilerim.rivada görüşürüz.

ortamın gerildiği filan yok... ben dün gezdiğim yeri paylaştım... düzce buluşması olursa alternatif yer... mayıs ayında olursa sebebinide yazdım... çokda önemli değil önce riva veya düzce olması... sadece bende fikrimi söledim...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kimse üzülüp, kırılmasın Arkadaslar, sonucda ortak fikirlere sahip insanların birlikte oldugu, sohbet ettigi, fikir paylastığı, belki beraber biseyler paylastığı bir forumdayız,
sohbet ediyoruz, keyif alıyoruz, mutlu oluyoruz, bilgileniyoruz, bilgilendiriyoruz, sonucda verim alıyoruz, fayda saglıyoruz,
Demokrasilerde careler tükenmez, herkes kendi istedigini yapar, kimse kimseye hosnut olmayacağı birsey yaptıramaz, cogunlugun mutlu olacağı bulusmalar yapmamız gerekiyor, illa bulusma yapmak icinde bulusma olmaz,
aynı baslık altında iki yer icin anket acılsın, herkes gitmek istedigi tarihi belirlesin olsun bitsin,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önce Riva sonra Düzce..Madem öyle konuşuldu..Ama çoğunluk ne der bilmem..Çoğunluğa uyarız ama..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI