škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

riva buluşması

Mesdi · 78 · 26678

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: beytullah;7952
ben muhalefet olmadım... sadece fikir... benim için heryer uyar... neresi olursa olsun ben giderim... arkadaşlar nereyi uygun görürse ortak bir fikirde anlaşılıp karar verilir... illa şurası olacak burası olacak demek kimsenin tekelinde değil...
evet katılıyorum kimsenin tekelinde degil ama fikir verirken aynı tarihte başka yerde buluşma yapalım demekte dogru degil.çünkü söylenmiş bir buluşma var onu iptal ettirmeye çalışmak veya kafa karıştırmakta dogru degil bence.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;7956
evet katılıyorum kimsenin tekelinde degil ama fikir verirken aynı tarihte başka yerde buluşma yapalım demekte dogru degil.çünkü söylenmiş bir buluşma var onu iptal ettirmeye çalışmak veya kafa karıştırmakta dogru degil bence.

iptal edilen bişey yok mesutcuğum... haziran temmuz düzce buluşması gerçekten çok sıkıcı olur... zevk alınmaz... mayıs ayında düzcede hava gerçekten çok güzel olur... kırdıysam özür dilerim...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
neyse bu kişisel mesajlaşmaya dönüşüyor git gide o yüzden çok uzatmayalım.sonuç ne olacak bakalım.zaten karıştı buluşmalar birbirine bu yüzden de dogru gelmedi bana.neyse şahsi fikirlerimizi ard arda yazarak kimseyi rahatsız etmeye hakkımız olmadıgını düşünüyorum.Ben kişisel yapı olarak hep lafımın arkasında duran biri oldugumdan ve karşımdakilerdende bunu bekledigimden kaynaklanıyor.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com