škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tamponun altındaki Parça

sama · 20 · 8343

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
yozgattayım bugün yine köye gttik arabanın altı bi kaç kez yere değdi sanayiden geçerken bi tanıdığın dükkanında iş yokmuş lifte kaldırdım altını görmek için dikkat ettim parça varmış ama tarlada falan geze geze galiba kırdık yeri var ama kendi yok başka bi fabiada baktım onda yarısı duruyo hala

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hepiniz sağolun biraz rahatladım demek ki uyarı amacıyla konulmuş gibi bir şey gibi.

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende de ucu kırıldı köyde gezerken bir yerlere sürtünce uç tarafından koptu sanırım. birde park ederken fazla yanaşınca kaldırım tamponun önüne değmiyorsa ilk etapta o parçaya değiyor. tamponla bütünleşik bir parça bana da uyarı için konmuş gibi geldi. yeni kasa fabialarda var mı yok mu merak ettim şimdi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hakantuna;204887
yeni kasa fabialarda var mı yok mu merak ettim şimdi.

Tampona bağlı olmayan, vidalı başka bir kapak var plastikten

Çevrimdışı Octavia26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O parça tampon ve karter muhafaza arasındaki boşluğun kapatılması için tasarlanmışa benziyor o parça olmasa karterin altına yoldaki mıcır vs çok kolay girip karterin altında sıkışabilir ve motor hareketi sırasındada karterin delinme riski oluşur. benim düşüncem sekman kelepçe veya akıllı vida ile tutturup yola devam edin söküp atmayın derim arkadaşlar.