škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Thyateira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 Fabia aracım için birebir uyumlu koltuk kılıfı arıyorum. Hangisini tavsiye edersiniz. 2 tane çocuk var ve koltukların kirlenmesini istemiyorum da. Önereceğiniz bir model var mı?

Çevrimdışı Silveryn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akadaşlar 1.2 DSG aracım daha 550 km'de. Özellikle düşük hızlarda motor dizel gibi ses yapıyor. 9 litre altını henüz göremedim ama bunu da yeniliğine veriyorum fakat motor sesi çok rahatsız ediyor. Aracın gidişinde bir sorun yok gibi.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurov;605758
Aynı ses bende de var. Özellikle geçenlerde yağan yoğun kardan sonra bu ses gelmeye başladı. Ben kış lastiğinden de olabileceğini düşündüm ama önemli bir sorun değil anladığım kadarıyla.

Benzinliklerdeki basınçlı sularla disk ve çamurluk içlerine bol bol su verin. Sesten eser kalmayacaktır.

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;607118
Benzinliklerdeki basınçlı sularla disk ve çamurluk içlerine bol bol su verin. Sesten eser kalmayacaktır.

Kesinlikle dogru bugün yıkamadan sonra ses mes kalmadı

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Benim araçta cam tavan var, ve anten yok. Cam tavanlı araçların anteni nerede acaba? Radyoları çekmede sıkıntı yok, ama kafama takıldı. Kullanım kılavuzunda da bilgi yok bununla ilgili.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;607200
Arkadaşlar merhaba. Benim araçta cam tavan var, ve anten yok. Cam tavanlı araçların anteni nerede acaba? Radyoları çekmede sıkıntı yok, ama kafama takıldı. Kullanım kılavuzunda da bilgi yok bununla ilgili.

Benimde geçen aklıma geldi aynı soru,radyo çekim gücü az gibi geliyor bazen bununla ilgilimi yoksa psikolojik olarakmı böyle düşünüyorum bilmiyorum,hiçbiryerde anten göremedim:)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;607207
Benimde geçen aklıma geldi aynı soru,radyo çekim gücü az gibi geliyor bazen bununla ilgilimi yoksa psikolojik olarakmı böyle düşünüyorum bilmiyorum,hiçbiryerde anten göremedim:)

Toyota grubunda arka camda imiş. Bazı gruplarda ise dikiz aynasının olduğu kısıma konuyormuş. VW AG'de nerede acaba? Bilen birisi aydınlatsın lütfen :)

Bu arada radyoda bir sıkıntı yok. Çekim gücü gayet başarılı :D

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiacı arkadaşlardan bir ricam var. Bende rapid spaceback var smartlink yok, dıştan bakınca sizinki gibi bolero sol altta tp tuşu var , rica etsem ayarlar yazılım güncelleme bölümünün fotoğrafını ve menüye uzun süre basıp yine orada acılacak servis modu bölümünde güncelle ye tıklayıp oranın da fotoğrafını çekebilir misiniz.bunun gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı keremseven

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR ARACIN MOTORUNA SUREKLİ KEDİLER GELİYOR AŞIRI KİRLENİYOR MOTOR CÖZÜM VARMI ?????????? :gaz:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: keremseven;607708
ARKADAŞLAR ARACIN MOTORUNA SUREKLİ KEDİLER GELİYOR AŞIRI KİRLENİYOR MOTOR CÖZÜM VARMI ?????????? :gaz:

Moturun içine mi giriyor kaputa a mı çıkıyor :confused:

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba ;
Sitede ilgili konu var mı bilmiyorum..ben bulamadım..araç içi çakmaklıktan çalışan ve çekim kuvveti iyi olan oto süpürge tavsiyeniz varmıdır? Varsa hangi  markaları kullanıyorsunuz?Memnunmusunuz?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ARP55;607824
Arkadaşlar Merhaba ;
Sitede ilgili konu var mı bilmiyorum..ben bulamadım..araç içi çakmaklıktan çalışan ve çekim kuvveti iyi olan oto süpürge tavsiyeniz varmıdır? Varsa hangi  markaları kullanıyorsunuz?Memnunmusunuz?

Ben almayı düşünmüştüm ama Aracın kendisi ve bagajı zaten epey küçük, bir de süpürge yer kaplayacak diye vazgeçtim. Birkaç günde bir yıkamacıya bırakıyorum. 10 liraya sadece iç temizlik yaptırıyorum.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 17:27:04 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: keremseven;607708

Aynı sorunu bende yaşıyorum :D geçenlerde kaputu açtığım zaman o kadar kir çamurun en ucra köşelere bile nasıl girdiği konusunda anlam veremezken kaput keçesindeki tüyler ve bazı yerlerdeki pati izleri sayesinde kedi girdiğini anladım :D :D

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Siemens in sarjli supurgesini aldim gecenlerde. Evde hanim kullaniyor. Ben de yerinden cikarip el supurgesi olarak arada arabaya indirip isimi goruyorum. Muazzam cekis gucu var. Tavsiye ederim.

http://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/elektrikli-suepuergeler/sarjli-suepuerge/VBH14401?breadcrumb=rechargeablevacuumcleaners

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sürücü yorgunluk tespit sistemi nedir ve nasıl çalışır arkadaşlar?

Dün 60 kilometrelik aralıksız ve dur-kalksız bir yolculuk yaptım(hemen her hafta sonu yapıyorum ama uyarı ilk kez çıktı) 50. kilometrede ibre ekranında "Yorgunluk algılandı, lütfen mola verin." şeklinde bir uyarı çıktı.
Hız limitleyici aktif olarak 80 km/s hız ile yolculuk yapıyordum ve aynı şeritte sakin bir şekilde ilerliyordum.

Araç yorgun olabileceğim kanaatine nasıl varıyor? Yalnızca yolculuk süresini mi baz alıyor bu uyarıyı vermek için?