škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 - Mirrorlink

Mimar · 84 · 29244

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ByNoKTa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben lg g4 de yapamadım samsung note 4 ile bütün bağlantıları eksiksiz yaptım hatta araçla haraket halindeyken youtubeden videoda izledim sıkıntı olmadi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende samsung s3 var ama rom yüklü android 7.1.1  Android auto programını falan yükledim ama bi türlü çalıştıramadım. Ben kablo dan kaynaklandığını düşünüyorum bir kaç kez denedim olmayınca saldım yakasını :D

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14836]ByNoKTa[/MENTION]
Youtubeden video izleyebilmek icin hangi programları kullandın detaylı bilgi verirmisin?
Mirrorlikle şuan için zor görünüyor ama smartlink açtırmışsan sorunsuz çalışıyor zaten.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ByNoKTa;608977
Ben lg g4 de yapamadım samsung note 4 ile bütün bağlantıları eksiksiz yaptım hatta araçla haraket halindeyken youtubeden videoda izledim sıkıntı olmadi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu Youtube'den video izleyebilme işi için uğraşıyorum ben de tam olarak. Telefonum Note 5. Günlerdir denemediğim program kalmadı. Detaylı açıklama yazabilir misin?

Çevrimdışı Thyateira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
a5 2016 telefon ile mirrorlink uyumlu gympse auto uygulaması ile mirrorlink bağlantısı yapabildim. Ama diğer uygulamalar yansımadı ekrana yani internetteki videolar gibi olmadı. sadece anroid auto da olduğu gibi o programın arayüzü geldi ekrana

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Thyateira;609006
a5 2016 telefon ile mirrorlink uyumlu gympse auto uygulaması ile mirrorlink bağlantısı yapabildim. Ama diğer uygulamalar yansımadı ekrana yani internetteki videolar gibi olmadı. sadece anroid auto da olduğu gibi o programın arayüzü geldi ekrana

Glympse for auto yüklü Note 5 telefonumu araca bağladım. Açılan arayüzde geri tuşuna basınca saniyelik olarak arka planda telefon ekranının göründüğünü fark ettim. Geri tuşuna birkaç kere daha basınca telefonun ekranı mükemmel bir uyumla ekrana yansıdı. Rehber, mesajlar, galeri, videolar, youtube, facebook vs. her yere girdi. Videoların sesi araç hoparlörlerinden geldi. Ben de şaşırdım şahsen.

Bu program işe yarıyor ama nedense tek tuşla ulaşılmıyor telefon ekranına. Geri tuşuna rastgele birkaç kere basmak gerekiyor. Bazen dört dörtlük oluyor her şey, bazen ekran tamamen beyaz olarak kalıyor. Kabloyu çıkartınca telefonun ekranının da bembeyaz olduğunu ve programın donduğunu görüyorum. Bazense geri tuşuna onlarca kez basmama rağmen ekran yansımıyor.

Henüz tam çözemedim.

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;609528
Glympse for auto yüklü Note 5 telefonumu araca bağladım. Açılan arayüzde geri tuşuna basınca saniyelik olarak arka planda telefon ekranının göründüğünü fark ettim. Geri tuşuna birkaç kere daha basınca telefonun ekranı mükemmel bir uyumla ekrana yansıdı. Rehber, mesajlar, galeri, videolar, youtube, facebook vs. her yere girdi. Videoların sesi araç hoparlörlerinden geldi. Ben de şaşırdım şahsen.

Bu program işe yarıyor ama nedense tek tuşla ulaşılmıyor telefon ekranına. Geri tuşuna rastgele birkaç kere basmak gerekiyor. Bazen dört dörtlük oluyor her şey, bazen ekran tamamen beyaz olarak kalıyor. Kabloyu çıkartınca telefonun ekranının da bembeyaz olduğunu ve programın donduğunu görüyorum. Bazense geri tuşuna onlarca kez basmama rağmen ekran yansımıyor.

Henüz tam çözemedim.

Ne kadar alakalı bilmiyorum da HTC telefonlarda HTC araç uygulaması uyumlu diyoruz ya onda da ilk baglandıgımda android autoya benzer bi kaç uygulama geliyor geri yada home tuşu ile tüm ekran yansıyor. Bir kez basmak yeterli oluyor.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;609533
Ne kadar alakalı bilmiyorum da HTC telefonlarda HTC araç uygulaması uyumlu diyoruz ya onda da ilk baglandıgımda android autoya benzer bi kaç uygulama geliyor geri yada home tuşu ile tüm ekran yansıyor. Bir kez basmak yeterli oluyor.

Telefonla alakalı bu durum hocam. Htc mirrorlink ile tam uyumlu çalışan bir uygulamaya sahip. Lg'nin de drive link isimli programı ile ekran birebir yansıtılabiliyor. Ama Samsung'un mirrorlink entegreli bir yansıtma programı yok malesef. Glympse gibi ekstra uygulamalar da Samsung ile tam uyum sağlamıyor.

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;609536
Telefonla alakalı bu durum hocam. Htc mirrorlink ile tam uyumlu çalışan bir uygulamaya sahip. Lg'nin de drive link isimli programı ile ekran birebir yansıtılabiliyor. Ama Samsung'un mirrorlink entegreli bir yansıtma programı yok malesef. Glympse gibi ekstra uygulamalar da Samsung ile tam uyum sağlamıyor.

Merhabalar,
Gelen özel mesajlardan dolayı hem android auto whatsapp üzerinden gelen mesaj dinleme ve sesli yanıt hemde HTC mirrorlink ekrana yansıma üzerine bir video çektim. Üstte sordugum sorun dediğiniz gibi güç tasarrufundan dolayıymış kapattıktan sonra hiç sorun yaşamadım çok çok memnunum.

Bu tip ilk videom çok amatör oldu şimdiden kusura bakmayın :)

https://www.youtube.com/watch?v=Y5kX7vaQhqc