škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet taşıyıcı

Fzt26 · 18 · 4097

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;561824
Ceki demirininde ruhsata islenmesi gerekir, nadiren bisiklet tasıyacaksanız bagaj kapagına takılan bisiklet tasıyıcıları isinizi görebilir, ben Fabia I de cokda iyi olmayan bir bisiklet tasıyıcısıyla bile iki bisikleti sehirlerarasında sorunsuz tasımıstım,

bu sekilde;
https://www.google.com.tr/search?q=%C3%A7eki+demirinde+bisiklet+ta%C5%9F%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiizY6u85PLAhXIEiwKHTLMDD8Q_AUIBigB#tbm=isch&q=bisiklet+tas%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1s%C4%B1&imgrc=0CkPJjJrx_ErlM%3A
Hocam buda bizim araca olmuyor:) biz kafaya esince abanta veya ne bileyim herhangi bisiklet rotasina gidiyoruz sık sık kullaniyordum aslinda

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim kullandığım sistem budur. Çeki demirine uyarlanan sistemler en güvenlisidir ama pahalı sistemlerdir. Sonrasında tavan taşıma sistemleri iyi ve kaliteli bir marka ile oldukça güvenlidir. İzmir'den İstanbul'a 2 adet bisiklet taşıdım hiç sorun vs yaşamadım. Fotoda görünen sistemi sonrasında özel dizayn bağlantı elemanları parça ve aparatlar ile çok daha güvenli hale getirdim.

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Işte aranan tablo malesefki ben yapamıyorum:/ netten de servisten de baya arastirdim fakat bulamadim bagajda taşımaya devam anlaşılan:/ sırf bu yüzden octaviadan  soguyorum