škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08.02.2015-Pazar Ankara Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya paintboll yerine cikalim cevreyoluna iki sıkar geliriz :D :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;499948
Ya paintboll yerine cikalim cevreyoluna iki sıkar geliriz :D :D

Yav gardaşım benim ya nasıl güzel teklifler bunlar :) artık tayfada ömerle kalkmayı düşünüyorum onu geçerim belki[emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;499872
Erken kalkan yol alır :D Kalkmazsan, gelemezsin bu kadar basit :) Gencecik adamsınız yahu, sizin 07.00' de zımba gibi yataktan kalkmanız lazım şimdi :D

Abi haftanin 6 gunu erken kalkiyorum. Bi pazarim var bunyemi uykuya doyuran. Etmeyin dokunmayin bana :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Pazar günü organizasyonları çok erken saatte olmazsa bende sevinirim, malum haftanın 6 günü erkenden kalkınca pazar sabahını dört gözle arıyor insan :) ama genel istek erken saatlerden yana olursa ona da uyarım, ayda 1 yapıyoruz sonuçta, ayda 1 pazar sabahımı da SkodaTurkey'e veririm :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kahvaltıda anlaşıldı sanırım. Şimdi, kahvaltıdan sonra nereye gideceğiz, nasıl bir aktivite yapacağız onun kararını verelim. Bunada karar verdikten sonra mekan araştırmalarına başlayacağız :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;499957
Yav gardaşım benim ya nasıl güzel teklifler bunlar :) artık tayfada ömerle kalkmayı düşünüyorum onu geçerim belki[emoji23]

aynı motorlu polo sadece kalkışta benle başedebiliyo yinede düşünüyosan ben varım hiç sorun değil
« Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 15:26:06 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;500049
aynı motorlu polo sadece kalkışta benle başedebiliyo yinede düşünüyosan ben varım hiç sorun değil :)

Hacım doğan yazılımsızken geçemiyodu kafa kafaya gidiyoduk sende geçemezsin -5 bginle zannediyorum :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;500050
Hacım doğan yazılımsızken geçemiyodu kafa kafaya gidiyoduk sende geçemezsin -5 bginle zannediyorum :)

benim turbom var ama :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;500051

Onunda vardı kanka hatta aksaraydan aşağıya doğru kapattık ben alt devirde kalmama rağmen başabaştı geçemedi. Sonra çevre yolunda 2 de 50 de yaptık 170 ten sonra ufak ufak açtı. Kalkışım iyi değil zaten 4000 de kesiyo güçlü kalkamıyorum ama 2 de 50 de korkulu rüyan olabilrim [emoji23]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;500051

Bu arada yazılımdan sonra yokuş yukarı bi hallenme gafletinde bulundum 1.5 boy kilit koydu üstüne zorlamadı saolsun [emoji2]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;500053
Onunda vardı kanka hatta aksaraydan aşağıya doğru kapattık ben alt devirde kalmama rağmen başabaştı geçemedi. Sonra çevre yolunda 2 de 50 de yaptık 170 ten sonra ufak ufak açtı. Kalkışım iyi değil zaten 4000 de kesiyo güçlü kalkamıyorum ama 2 de 50 de korkulu rüyan olabilrim [emoji23]

doğrumu bilmiyorum ama bizim 75likler 80lik tdı lardan bi tık daha seri diye duymuştum :) şaka bi yana bahsettiğim polo acemiydi kalkarken kaçırdı :) ama yinede deneyelim kanka tatmin ol en azından :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;500054
Bu arada yazılımdan sonra yokuş yukarı bi hallenme gafletinde bulundum 1.5 boy kilit koydu üstüne zorlamadı saolsun [emoji2]

Doğan sana çok insaniyetli davranmış anlaşılan yazılımdan sonra :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada -5 beygir değil benim araba -10 :) 75lik tdı bendeki kanka:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;500056
doğrumu bilmiyorum ama bizim 75likler 80lik tdı lardan bi tık daha seri diye duymuştum :) şaka bi yana bahsettiğim polo acemiydi kalkarken kaçırdı :) ama yinede deneyelim kanka tatmin ol en azından :D

Estağfrullah kardeşim :) geçen bi stage 2 bi cupraya hafif ayar verdim arkadaş forumlarda beni aradı üstüne zorlamıyorum artık unumu eledim eleğimi astım [emoji23]