škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

08.02.2015-Pazar Ankara Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Paintball varsa ben teskilatimla gelirim bastan soyliyim. Bu yastan sonra kendimi vurduracak degilim :)

Mangal derseniz bizim buralarda da guzel mekanlar var ama yeni gelecekler icin uzak dusuyo. Incek liva cok cok yakin valla bana hic koymaz :)

Mangal organizasyonu icin turkkonutu siddetle tavsiye ederim. Paintball icinde muhye ve armadanin alti var benim bildigim

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bulusma kelimesini gordum damladim nerde bulusuyoruz ne zaman bulusuyoruz :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben mangal olayından ziyade, bir yerde oturup rahatça kahvaltımızı yapacağımız ve bu doğrultuda sohbete odaklanacağımız bir buluşmadan yanayım. Eğer sessiz sakin bir yer isteniyorsa İncek taraflarında yer bakabiliriz. Otoparkı geniş, manzarası güzel, bol foto çekebileceğimiz bir yer ayarlamaya çalışalım.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada olsamda gelsem..Arkadaşlarla tanışmayı çok isterdim..muhabbetinize çok özendim şimdi [emoji2]

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
8 şubatta Ankaradaydım bende buluşma olduğuna dikkat etmemiştim bilseydim bende uğrardım

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mangal bizi çok oyalar sohbet etmeye vakit bulamayız gibi geliyo daha sohbet odaklı muhabbete yönelik bişeyler yapmak şu mevsim için daha mantıklı gibi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;499851
mangal bizi çok oyalar sohbet etmeye vakit bulamayız gibi geliyo daha sohbet odaklı muhabbete yönelik bişeyler yapmak şu mevsim için daha mantıklı gibi

Kardeşim mangal diyen tayfa yine bizim kemik tayfa. kalabalık olunca zaten herkes kendi mangalını yakmazsa hem eziyete dönüşür hemde dediğiniz gibi muhabbet edemeyiz. Az kişi olunca sarıyo ama o ayrı :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz kalabalik olsun diye ugrasiyoruz işte bide herkes ayri yakarsa kemik tayfa kendi basina takildi diye laf olur

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;499852
Kardeşim mangal diyen tayfa yine bizim kemik tayfa. kalabalık olunca zaten herkes kendi mangalını yakmazsa hem eziyete dönüşür hemde dediğiniz gibi muhabbet edemeyiz. Az kişi olunca sarıyo ama o ayrı :)
Verin bi lavanta kolonyasi oturun kenara izleyin mangal nasil yakilir :D

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;499860
Mangal işi rafa kalkmıştır. Önerilere devam :)

De mi abi, herkes mangal diyo ama kimse yakmıyo:D:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalabalik olunca mangal zorlar. Kahvaltili ya da ne bileyim ogle yemekli ya da cayli bir bulusmadan yanayim. (Bastan soyleyeyim pazar sabahin korunde hicbir kuvvet beni yataktan kaldiramaz min katilim saatim 13.30-14.00 o da min yani :) )

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;499866
Kalabalik olunca mangal zorlar. Kahvaltili ya da ne bileyim ogle yemekli ya da cayli bir bulusmadan yanayim. (Bastan soyleyeyim pazar sabahin korunde hicbir kuvvet beni yataktan kaldiramaz min katilim saatim 13.30-14.00 o da min yani :) )

Erken kalkan yol alır :D Kalkmazsan, gelemezsin bu kadar basit :) Gencecik adamsınız yahu, sizin 07.00' de zımba gibi yataktan kalkmanız lazım şimdi :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;499861
De mi abi, herkes mangal diyo ama kimse yakmıyo:D:D

yarama tuz basma doğan :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman kahvaltı üstü paintball diyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...