škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi marka kombi/şofben kullanıyorsunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alt katta(babamlarda) baymak kombi var modellerini hatırlamıyorum ama bizde de baymağın yoğuşmalı dijital özellikli(kullanmasam da) bir modeli var.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;175790

Sizinki şofben mi kombi mi?
Şofben.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Vaillant. Gökhan' ın tavsiyesiyle almıştım. Çok Şükür hiç sıkıntı yok.

Gökhan bu boru üzerinde takılı olan ufak ve basit filtreyi temizlerken kombi tarafından alyan ile kapatacağımız vanaya ulaşabilmek için illaki ön kısımdaki teneke kısmı sökmemiz mi gerekiyor?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;176198

Gökhan bu boru üzerinde takılı olan ufak ve basit filtreyi temizlerken kombi tarafından alyan ile kapatacağımız vanaya ulaşabilmek için illaki ön kısımdaki teneke kısmı sökmemiz mi gerekiyor?

Geçen bizim kombiye bakım yapıldı, kombiye gelen suyu kesti (giriş suyu borusundaki vanadan), ing. anahtarıyla filtreleri söktü hemen, filtreleri temizledi geri taktı  ;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;176208
Geçen bizim kombiye bakım yapıldı, kombiye gelen suyu kesti (giriş suyu borusundaki vanadan), ing. anahtarıyla filtreleri söktü hemen, filtreleri temizledi geri taktı  ;)
Gökhan' ın dediği filtrenin alt ve üstünde vanalar var. Onları kapatmak lazım gerek. Üstteki içeride kalıyor. Onu sordumduydum ben.;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;176198

Hiç bişeyi sökmene gerek yok abi.Kombinin altına eğil, prinç malzemeden alyan anahtarla dönen bir vana var.Görünüşte vanaya benzemiyor ama vana  o :) O vana ile pislik tutucunun altındaki vanayı kapattığında kombiden ve tesisattan su gelmez.Böylelikle düzgün bir şekilde filtre sökülüp temizlenebilir.. :ok:

İstanbul'a geldiğimde fırsat olsa keşke de sana göstersem, her ne kadar servis olmasakta elimden gelir öyle işler..Çok basit bişey gerçi.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Viessman kullanıyorum ben fazlası ile memnunum Yoğuşmalı+ Elektronik oda tesmostatı var otomatik ayarlama için.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kullanmıyorum suyumu kazanda kaynatıyorum kazan kaynarkende evi ısıtıyorum...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vaillant
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;176520
kullanmıyorum suyumu kazanda kaynatıyorum kazan kaynarkende evi ısıtıyorum...:D:D:D