škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektronik, beyaz eşya sektöründe en beğendiğiniz şirketler hangisi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende 10 yıldır bosh beyaz eşya kullanıyorum hiç sorunsuz bulaşık makinesi yeni aldımız arçelikten daha iyi yıkıyor . fiyat olarakta arçelikten ucuz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;175449
Sony :adm:

Muhteşem kaliteli ve her zaman çağın önünde ürünler..
6 sene işin içindeydim kıyısından köşesinden, Sony eski Sony değil maalesef. 1970 yılında Rahmetli babamın aldığı Sony HMK-70 müzik seti düne kadar çalışırken, yepyeni Sony DHC-FL5 müzik seti sapıttı. CD' yi çıkart diyorsun, radyoya geçiyor.:D

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Panasonic fovorimdir. Ama ankette yok.:(

Ondan sonra Sony ve Bosch diyelim.

Rekabet arttı. Cihazların özellikleri arttı. Fiyatlar düştü. Eski Sony'ler Bosch'lar gibi ömür beklenmemeli. On sene önce bir asgari ücret ile çamaşır makinesi alınabileceğini düşünebilirmiydiniz?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;176232
Panasonic fovorimdir. Ama ankette yok.:(

Ondan sonra Sony ve Bosch diyelim.

Rekabet arttı. Cihazların özellikleri arttı. Fiyatlar düştü. Eski Sony'ler Bosch'lar gibi ömür beklenmemeli. On sene önce bir asgari ücret ile çamaşır makinesi alınabileceğini düşünebilirmiydiniz?

Panasonic bencede çok iyi.Ve cihazları hala iyi bir kalitede üretiyorlar.Çok model TR'ye gelmiyor ama panasonic alırsan yıllarca kullanırsın.Eskiden philips'ler öyledi.Ama şimdi sadece tasarımda çok iyiler..Kalitesi ise 10 yıla kadar dayanıyor ancak..

20 yıllık mixer var bizde.Philips marka, hala çalışıyor şaşıyorum.. 12 yıllık'ta tasarruflu ampül..Eskiden hollanda da üretildiği zamanlardan kalma..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evde ki beyaz eşyalar arçelik yaklaşık 17 yıllık.Hala taş gibiler ama artık temiz yıkayamıyorlar.Ondan boscha geçtik bu ay.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;176378
Evde ki beyaz eşyalar arçelik yaklaşık 17 yıllık.Hala taş gibiler ama artık temiz yıkayamıyorlar.Ondan boscha geçtik bu ay.
koptum ya :D:++::++::+1::+1: :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah