škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dolan ruhsat >> Yenisi 108 TL !!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir saçmalık var mı arkadaş ! her yerden tırtıklamaya çalışıyor bu devlet !!! neymiş efendim ruhsatta yer kalmamış yeni defter alacakmışız oda 108 TL boktan bir defter nasıl 108 TL oluyor var ya öyle bir sövesim var ki delirecem artık böyle saçmalıklara :mad::mad::mad::mad::mad:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Madem yeni ruhsata ihtiyacın var, madem bu ruhsatı da benden alacaksın, eşşek gibi istediğim parayı ödeyeceksin" mantığı maalesef.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen. Halbuki basit bir kagit parcasi.

Hep diyorum, devletin zorunlu tuttugu birseyin saticisi vs olacaksin. Vatandas almaya mecbur sen de giydirmeye :)

Sirtin yere gelmez :)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ama devlet yol yapıyor köprü yapıyor tüp geçit yapıyor kaynak lazım değil mi arabaya biniyorsak trafiğe de katlanacağız benzine de katlanacağız arabaya binebiliyorsak zaten zenginiz yani nolcak 100 liradan falan...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
defter değil değerli kağıt o değerli kağıt   :):):) klasik bize iteleme oluyor arkadaşlar :):):)
o yaprağın gramınca altın olsa o kadar tutmaz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni bir şey değil kendimi bildim bileli böyle.

devlet vatandaşın refah düzeyini arttırmak için değil elinde olanı da elinden almak için var canım ülkemde..