škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaporta ve boya ustası tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımda ufak tefek kaporta ve boya işlemi gereken yerler var. Ankara'da dürüst, işini iyi yapan ve hesaplı bir yer tavsiyesine ihtiyacım var. Paylaşımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hicbi kaporta boya ustasina kefil olmak istemiyorum malesef

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumdan Kul_Ahmet nickli arkadaşın (Asım) tavsiyesi ile İvedik 88 Oto sanayide Ömer usta diye bir kaportacıya gittim. İşciliği fena değildi, bir sıkıntısını görmedim. fiyat konusunda ise, kaporta -boya işleri tuzlu oluyor biraz, o konuda birşey diyemiyorum. Arkadaşın profili bu , bir sorun isterseniz:
http://www.skodaturkey.com/member.php?u=59

O tertemiz boyattığım yeri sonra bir daha vurdum, şimdi orada bir göçük var. O da ayrı mesele. Yani kaporta boya da boşa gitti :(

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Sorarım kendisine..

Bu arada ben sadece tavsiye istedim, gelin ilgili ustaya kefil olun sorun çıkara sizden sorarım demedim. Sonuçta gidip ustanın işini görüp kendim karar vereceğim. Nasıl forumda şu usta bu usta diye tavsiye veriyorsak kaporta ustası içinde aynı şeyler geçerli...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana da en ucuzundan boyacı lazım,
Ön tamponu boyatmak istiyorum, en ucuz 150 lira teklif ettiler, aklımdan da 100 lira geçiyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sanayinin adını unuttum da ostim göbeği geçip Aselsan tarafına giderken ilk ışıklardan sola içeriye girilen sanayide fiyat almıştım çok iyiydi. Parça başı 100 lira istiyordu boyaya. İşçiliği filan da iyiydi ama akşam olmak üzereydi vs. kartını almadan çıktık. Tekrar bulamadım :/

Çevrimdışı aslan2754

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gardaşım kendini zorlamak kimse kefil olmaz. kefil gibi görünende muhtemelen kaportacıdır. onarimyeri.com sitesinde aradığın herşey var. kaportacımı,boyacımı,göüçükcümü,bakımcımı ne istersen. hatta resimlerini gönder fiyat teklifi bile gönderiyorlar.önceki yaptığı işlere bak kararını ver.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aslan2754;615715
gardaşım kendini zorlamak kimse kefil olmaz. kefil gibi görünende muhtemelen kaportacıdır. onarimyeri.com sitesinde aradığın herşey var. kaportacımı,boyacımı,göüçükcümü,bakımcımı ne istersen. hatta resimlerini gönder fiyat teklifi bile gönderiyorlar.önceki yaptığı işlere bak kararını ver.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=2621#post2621

Mehmet bey madde 32 de her tur kaportacinin adresi var. Bi bak oku istersen. Onarimyeri nedir ki sanayinin yolunu bilmeyen, arabanin kaputu nerden acilir bilmeyenlerin sitesi. Fotolari çoğu tamirhanede çekilmiş zaten iş belirlenmiş benden ucuza yapan varmı, veya acaba kazikmi yiyorum tarzı hareketler.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 10:31:14 Gönderen: mdindas »