škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracım hakkında bilgi lütfen...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Uzun zamandır da takip ediyorum fırsat buldukça, yeterince inceleyebildim mi bilmiyorum ama; sonunda benimde bir Fabiam oldu. Çok araştırdım, sayenizde artıları eksileri baya gözden geçirdim, Bana uygun bir araç aldım. Bu ikinci aracım. Daha önce Tipom vardı. Ondan da memnundum. Ancak model yükseltmek ve daha oturaklı ve güvenli bir araç almak istediğim için onu sattım. Biraz zorlandım ama üç beş birleştirdim üstüne ve Fabia almaya karar verdim. Sitemizin bu konuda baya etkisi oldu gerçekten. Focus,Astra falan bakıyordum aslında ancak, fiyat performans açısından arkadaşların yorumları ve araçlarına olan sevgileri beni fabia ya yöneltti...
Aracım 2004 model 1.4 101hp Sürücü havayastığı, abs, asr, lpg işli, ön camlar elektrikli, çelik jantlar, klima, torpido soğutucu...gibi özelliklere sahip. 60000 km de ve ikinci sahibi benim. İçi gayet temiz, boyası değişeni yok. 15500 tl'ye aldım. Öncelikle sizce fiyat iyi mi? Bir de ruhsatta sadece fabia yazıyor. bu araç hangi donanıma giriyor? Classic, Elegance, Ambiante, Choice...???
İlginize teşekkür eder iyi forumlar dilerim:)
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hoşgeldiniz, aracınız sanırım "Fabia Special" Benim aracım ile aynı donanıma sahip, eğer araç temiz ise fiyatı normal, Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;77039
Öncelikle hoşgeldiniz, aracınız sanırım "Fabia Special" Benim aracım ile aynı donanıma sahip, eğer araç temiz ise fiyatı normal, Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Teşekkürler ilginiz için... Bu arada sizin araçtaki değişiklikleri de takip edebilme fırsatım oldu sayenizde resim ve videolarla. Gerçekten arabanız çok güzel ve bakımlı, her şey de yakışmış. Gizli bir yerine bir nazar boncuğu takılabilir:)
Allah kaza bela vermesin.
İyi forumlar
Kapuçino Bej

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BuRZuM0765;77178
Teşekkürler ilginiz için... Bu arada sizin araçtaki değişiklikleri de takip edebilme fırsatım oldu sayenizde resim ve videolarla. Gerçekten arabanız çok güzel ve bakımlı, her şey de yakışmış. Gizli bir yerine bir nazar boncuğu takılabilir:)
Allah kaza bela vermesin.
İyi forumlar

Teşekkür ederim, kendi çapımızda değişiklikler yapıyoruz işte, sizinde aracınızın fotolarını bekliyoruz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sedan mi hactbak mi fabişiniz?ayrica foruma hoşgeldiniz ve keyifli sürüşler dilerim.skoda doğru adres,konforu ucuza yaşamaktir skoda.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabam HB ama sedan ve dizel olmasını istiyordum, olmadı ben de Lpg'li ve Hb olanına tav olmuş bulundum. Şu an için memnunum.
Yalnız kafama takılan bazı sorular var onları da ilgili başlıklarda açmayı düşünüyorum fırsat buldukça.
Bu arada teşekkürler. İyi forumlar...
Kapuçino Bej

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, hosgeldiniz, 101 likler güzel aractır,

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aramıza hoşgeldiniz , güzel tercih , kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz..Güzel bir araç almışsınız..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar sizlere de Allah kaza bela vermesin.:)
Arabamı kullandıkça çok sevmeye başladım. Bugün bir şey fark ettim çok hoşuma gitti. Akşama doğru yıkamaya girdim ,çıkınca silecekler çalışır vaziyette, manevra yapmak için geri vitese taktım ki o da ne arka silecek çalışıp camı tertemiz yaptı hem de ben aynı şeyi yapmayı düşünürken benden bir adım önde olarak. Küçük bir detay belki ama çok hoşuma gitti. Bilmediğim daha ne özellikleri vardır kimbilir. Kullanım klavuzunu indirdim hemen. Oturup inceleyeceğim bu akşam...
Şuradan indirdim sizler biliyorsunuzdur muhtemelen; ama bilmeyen varsa lazım olur belki
http://www.skoda.com.tr/new/kullanimklavuzu.asp?islem=detay&KatID=1
Kapuçino Bej

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004'de Comfort,Elegance,Choice ve Special vardır. Diğer isimlendirmeler sonraki yıllarda kullanıldı. Arka camlar otomatikse Elegance'dır, başka arka camı otomatik olan yok çünkü. 2004 Fabia için çok karışık yıldır, Special'ler bile ikiye ayrılır. Normal şartlarda Special 101 HP'lerin sürücü koltuk yüksekliği ve arka frenleri (101'lerin hepsinde vardır) disk frendir, lakin 2004 Special olupta bunların olmadığı Special'ler de vardır maalesef. Bunların dışında özellikle Fabia 101'lerin donanım farkları hiç fazla değildir, aksesuar bazında şeylerdir,temel ve önemli özellikler hepsinde bulunur (101 HP için).Kısaca, arka camlarda otomatikse Elegance'dır kesin, değilse Special,Comfort(orjinal jantı kapaklıdır yalnız,sizinki sonradan mı orjinal mi alaşım jant bilmediğim için birşey diyemiyorum) veya Choice'dur(15" alaşım jant vardır bunda da,diğerleri 14"'dir,Elegance dahil) sizin aracınız.