škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

KASET ÇALAR'a CD nasıl bağlanır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat11h1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Fabia 2005 1.4 101HP aracıma 2005 model olmasına rağmen utanmadan Kasetçalar koymuşlar. Neyse kasetçalarda CD düğmesin var harici bir aparat mı lazım nasıl bi yöntem tavsiye edersiniz? :uhu:
Fabia I 2005 101 Hp Special

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaset adaptörü var kaseti takıyorsunuz kaset çalara içinden kablo ile 3.5mm jack cıkıyor arkadaşımda 2002 passat var kaset çaları var o adaptörü kullanıyor iphone 'a baglıyor gayet güzel ses çıkıyor arabadan.Teknosa'da flan mevcut tam adını bilmiyorum ama.

octaviaman

• Ziyaretçi
Kasetcalarli teyple hic ugrasmayin,benim durumumda ayniydi.pionner in usb li cd calarindan taktirdim.teyp siyah isiklandirmasi yesil-beyaz.Cok da iyi oldu bi ara resimleri de paylasirim.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Bi kaset adaptörü alıp ona mp3 çalar yada cd çalar bağlayabilirsiniz..

Şu an benim aracımda var, mp3 çalar bağladım o şekilde kullanıyorum..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O teyplere CD Changer bağlayabilirsiniz,CD Changer'lı teypler onlar (CD düğmesi onun için zaten). Cd Changer alırsanız adaptörden çok çok daha iyi sonuç ve performans alırsınız. Kaset adaptörü en ekonomilk ve pratik çözüm olur sadece. Bütcenize uygun düşerse kesinlikle CD Changer tavsiye ederim,fiyatlarıda eskisinden çok daha makul seviyelere düştü. Ya da CD'li yeni bir teyp alırsınız,onlarında fiyatları düştü artık.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok marka denedim sony harici tam performans alamadım kaset adaptörü konusunda. O da nerden baksanız 30-40 lira vardır. Bence ucuzundan bir teyp alın sesi de değişsin aracınızın orjinallik hastalığına yakalanmadıysanız :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
CD changer öneririm bende..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı murat11h1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Açıkçası cd changer çok mantıklı gelmiyor bana...
Fabia I 2005 101 Hp Special

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hocam mediamarktta demin gördüm tonla cihaz var 4 hoparlör parası JVC mi dersin Pioneer mi dersin Kenwood mu...

Gidecen CD changera para dökecen heç bi halta yaramayacak MP3 çalmayacak bilmem ne... Sakın öyle bir hata yapma, orjinal delisi-hastası değilsen USB li kart okuyuculu MP3 çalarlı ve orjinallerin eline çıkış gücünde havada karada verecek cihazlar var komedi paralara...

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu angara davsani gistirilmasindan berili  daha da gozu accik oldu he.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;68078
Bu angara davsani gistirilmasindan berili  daha da gozu accik oldu he.

Ehuehuhe, estagfurullah abi :utan:

Bizim megane ile geziyom 2 gündür onde CD Changer var, MP3 falanda çalıyor, ha işte o güzel, ama bizim evvel nesil taşıtlar maalesefen MP3 beceremiyor.

Hani MP3 denen nane Track olayına göre biraz daha düşük kalitedir ama arabada Rolls-Royce değil ki be kardeşim sırf kaliteden ödün vermemek namına koymadık hani MP3 olayını diyelim bizde... Grundig gibi neandertal bi firma ile anlaşınca böyle olmuş, la gidin şunu Blaupunktla falan yapın :haha:

120 liralık alet bile MP3 çalıyor hani maliyetten kaçmışlar desek :lol: