škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rolantide stop ediyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan ç.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 2005 fabia 1.4 aracım rolantide devri düşüyor bazende stop ediyor.Bu sorunla genelde motor bayağı ısındıktan sonra karşılaşıyorum.Yani motor soğukken olmuyor.Hem benzin hemde lpg de aynı şeyle karşılaştım.Özel serviste baktırdım herşey normal dediler.Lpg cide bir şey bulamadı.Sizce ne olabilir.Birde Ankarada bana önerebileceğiniz iyi bir özel servis varmı.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
problem boğaz kelebeği olabilir

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Boğaz kelebeği ve/veya egr valfi ile alakalı bir sorun gibi duruyor...
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı suicastes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
maalesef aynı sorun bendede var.servise götürdüm trigerin sentesi kaymış dediler..eskiye nazaran daha iyi ama tam anlamıyla düzelmiş değil.

Çevrimdışı waterproof

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın Gaz Enjektörlerinin borularının uzunluğu ile alakalı olabilir bende de aynı sorun vardı enjektörlerin yerini değiştirdiler sorun ortadan kalktı (2004 fabia HB 101 Beygir) Atıker tüp sistemi

Çevrimdışı Hakan ç.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: waterproof;279473
Aracın Gaz Enjektörlerinin borularının uzunluğu ile alakalı olabilir bende de aynı sorun vardı enjektörlerin yerini değiştirdiler sorun ortadan kalktı (2004 fabia HB 101 Beygir) Atıker tüp sistemi

Arkadaşlar benim sorun Lpg beyninden çıktı soket pinlerinin iç kısmında oksit oluşmuş temizledikten sonra sorun ortadan kalktı.Aracın ateşleme bobinleri değişti,boğaz kelebeği temizliği ve aktivasyonu yapıldı sorun aynen devam edince kendim tesadüfen beyinle uğraşırken  sorunun oradan olduğunu farkettim.En az 5-6 usta baktı kimi lpg sistemi tamamen değişecek kimi de  boğaz kelebeğinin değişmesi gerektiğini söyledi  ama küçük bir oksit yüzündenmiş.