škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne zaman satayım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhan.2007

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim 2008 roomster 270 bine geldi,ayda ortalama 2000-2500 km yol yapıyorum ve memnunum, bir sorunu  eksiği gediği de yok, acaba satmak gerekirmi?ileride başıma iş acarmiyim.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SKODAFABIA3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam arabandan memnunsan yeni alacagin arabalar icine sinmeyecekse bence bin.motor dedigin 3 5 civata bakımını yaparsan km onemli degil çalışır düzgünce..malum piyasa aldi basini gitti huyunu suyunu bildigin arabayi elinden cikarma bence.

Çevrimdışı 2001uzm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhan.2007;599718
Benim 2008 roomster 270 bine geldi,ayda ortalama 2000-2500 km yol yapıyorum ve memnunum, bir sorunu  eksiği gediği de yok, acaba satmak gerekirmi?ileride başıma iş acarmiyim.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abicim önce maşallah diyelim üç yıldır kullanıyorum roomster imi 10000 km de almıştım şimdi 51000 km de gayet sorunsuz bi motor ( sen benden daha iyisini bilirsin) diğer arkadaşın dediği gibi motor dediğin 3-5 civata.
keyif senin araçtan sıkıldı isen km sorun değil .

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel motorun bakımını yapıp devirli kullandıktan sonra korkmayın.Km yı uzun yolda yaptığınızı varsayarsak zaten piyasa aldığınız fiyatın üzerinde satarken sizi uzecegini dusunmuyorum Keyifle binmeye devam edin.