škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

s.favorit kalkışta sarsıntı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı huseyin1134

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaslar ısrarlara dayanamayarak ilk aracım favorit lx olarak alış bulunuyorum .arac aldıktan 2 hafta sonra baskı balata bitti ve bende tanıdık bir ustaya gittim baskı balatayı değiştirdim aldığım yer bana rus malı baskı balata verdi 90 tl.taktıktan sonra arac ilk kalkışlarda kavrama yerinde acayip bir sarsıntı yapmaya başladı bana baskı balata yeni olduğundan olduğunu zmaanla gececeğini söylediler takalı 1 ay olacak heralde hala kavramada sarsıntı yapıyor şuna dikkat ettim devi saati 2000 deyken daha az sarsıntı yapıyor sorun ne olabilir ...birde ist internet üzerinden yedekparca alabileceğim site varmı,,,

Çevrimdışı serhatyildirim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla geçen gün bende baskı balata değiştirdim, sarsıntı olayı bende de biraz oluyor, değiştikten sonra zamanla biraz daha iyi oldu ilk değişim zamanına göre.bana da aynı şeyi söylüyorlar, hatta benim sorunumda ilk kalkışta ok gibi fırlaması :)) debriyaja ayağım tam alışmadı değişimden sonra

Çevrimdışı MAkif

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin1134;437471
slm arkadaslar ısrarlara dayanamayarak ilk aracım favorit lx olarak alış bulunuyorum .arac aldıktan 2 hafta sonra baskı balata bitti ve bende tanıdık bir ustaya gittim baskı balatayı değiştirdim aldığım yer bana rus malı baskı balata verdi 90 tl.taktıktan sonra arac ilk kalkışlarda kavrama yerinde acayip bir sarsıntı yapmaya başladı bana baskı balata yeni olduğundan olduğunu zmaanla gececeğini söylediler takalı 1 ay olacak heralde hala kavramada sarsıntı yapıyor şuna dikkat ettim devi saati 2000 deyken daha az sarsıntı yapıyor sorun ne olabilir ...birde ist internet üzerinden yedekparca alabileceğim site varmı,,,

Emin olmamakla birlikte, biraz modelli araçlarda baskı balata yenilenirken volantında gözden geçirilmesi gerektiği söyleniyor. Volantın taşlanması söz konusu oluyormuş galiba. Sarsıntının bundan kaynaklanma durumu olabilir belki.