škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Octavia Ambiente 2004 1.6 almış bulunmaktayım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WALKMAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ilk arabam.
Toyota düşünüyordum lakin radikal bir karar ile bunu almaya karar kıldık. Pişman değilim şuanlık.

Araba boş modeli. Bilerek boş serisini seçtim çünkü fazla özellik fazla masraf getirir mantığında düşünen birisiyim.

160 binde, değişen yok, boya yok. Gri renk. Benden önce ki sahibi arabaya güzel bakmış. Sonuçta başkasının altından çıkmış araba servise soktum. 470 lira masraf çıktı. Klasik şeyler lakin. Yağı suyu işte. Ön diskler biraz bitmiş onları değiştirdi. Balatalara baktırdım. Aslında triger kayışını değiştirmek için gitmiştim ilk işim oydu ama sahibi sağolasın yakın zamanda değiştirmiş. Usta değiştirmeye gerek yok dedi.

Araba bana bi Wv havası verdi. Kaporta sağlam taş gibi. Konfor iyi. Lakin sanırım kaporta motora biraz ağır geliyor. 1 ve 2. viteslerde çok iyi performans gösterdiğini söyleyemem. Yani kalkışta. Lakin araba yola oturunca muazzam zevk veriyor. Acaba zorlanır mı dediğim virajları kaymak gibi döndü. Beni mest etti bu durum. Kendi segmentinde her arabaya posta koyacak bi araç hissi verdi bana. Allah hiç birimizin tekerine taş değdirmesin.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim hoşgeldin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Güzel bir tercih yaptınız.

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.
2004 yılında sıfır almıştım aynı modeli. Siyahtı benimki. 4 sene hiç tüp takmadan binmiştim. Gerçekten zevk aldığım araçlardan biriydi.

Çevrimdışı hellstone06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin ins.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi