škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel Corsa-Turtle Wax Gloss Guard

Aksel · 19 · 7487

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aksel

• Johnny Bravo
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;270653
Eski aracım 2005 Model Corsa 1.2 Essentia Easytronic'ti hem de siyah renk. Kapak jant olmasına rağmen çok tatlı görünüyordu. Siyah olduğu için essentiaların siyah parçaları göze batmıyordu.. Ses sistemi fabrika çıkışlı çok iyiydi. Mp3 çalabiliyordu ve direksiyondan kontrol edilebiliyordu..

100km hızla 2004 Fiesta'ya yandan vurdum (ışığı beklemeyip yola girdi) 18metre sürükledim ve trafik lambasını yıkarak durabildim. 2 araç da pert olmuştu. Ancak ne bizde ne de diğer araçtakilere birşey olmadı. Burnumuz bile kanamadı.

Tabii ki emniyet kemeleri hep takılıydı..

Aracınız hayırlı olsun.. Ufak tefekliğiyle temizlemesi çok ama çok kolay bir araç.. Ayrıca park etmesi de çok kolay. Ama o 13 jant ve lastikler yok mu?.. Yol tutuş çok kötü ne yazık ki :(

Teşekür ederim.Bende de emniyet kemeri ve sinyal hastalığı var.Bu ikilii cok  severim .Önceki arabam sedan ve hidrolik olmayan direksiyonluydu .Corsa  park konusunda beni cok rahatlattı.

Çevrimdışı Aksel

• Johnny Bravo
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Biliyorsunuz son bir haftadır yağmur yağıyor.Dün sileceklerimi çalıştırdığımda hafif atlayarak hareket ettiklerini ve tıkır tıkır ses çıkarttıklarını fark ettim.Birkaç gün önce yağan sağnak yağmurda da yoldaydım ama problem yoktu. Bu sorunu nasıl çözerim sizce.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Aksel;273733
Biliyorsunuz son bir haftadır yağmur yağıyor.Dün sileceklerimi çalıştırdığımda hafif atlayarak hareket ettiklerini ve tıkır tıkır ses çıkarttıklarını fark ettim.Birkaç gün önce yağan sağnak yağmurda da yoldaydım ama problem yoktu. Bu sorunu nasıl çözerim sizce.

Camı alkolle silmek iyi olur, güzel temizler, hatta öncesinde hafif veya orta polishle polisaj yaparsan daha da iyi olur.

Çevrimdışı Aksel

• Johnny Bravo
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İşyerinde 70% alkol var yarın deniycem Teşekürler