škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dolandırıcılara dikkat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar;
5 dakika önce ''türkiye genel sağlık'' diye 212 li bir numaradan arandım, 2012 yılnıda sigorta yaptırmışım, o yıl bedavaymış, çilingir, kaza, çek-ap vs bisürü bişey saydı kız...ben uzattıkça bunalıp kapattı, hemen google ye yazdım, benzer örneklerini paylaşıyorum.
gazetelere kadar çıkmışlar, anne, babalarınıza, yakınlarınıza okutturun ki bilsinler...
Hatta feysbuuk ta falan da paylaşmak lazım..

http://blog.milliyet.com.tr/yasal-dolandiricilar-tarafindan-her-an-aranabilirsiniz/Blog/?BlogNo=423585

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/09/12/alooo-dolandiriliyorsunuz
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı şey banada oldu 5-10 dakka konuşturdum benim her türlü sigortam var ambulans içinde 112 yi arıyorum size gerek yok deyip kapatıyorum. maksat vakitlerini ve kontürlerini harcatıp başkasını bari mağdur etmesinler.

sahte komiserde aradı hesap terör falan dedi tamam dedim ama amirimden izin alayım gelirim dedim. ne amiri kardeşim ben komiserim falan dedi ama bende ağır ceza mahkemesinde yazı işleri müdürüyüm hakimden izin almadan çıkamamki dedim direk telefonu kapattı geri aradım ama telefonu bile iptal etmişler anında.

son olarakta termalciler arıyor ha bire. dinliyorum dinliyorum ayrıntılı bilgi alıyorum sonra bende afyonda tanıtıcıyım diyorum onlarda öyle kapatıyor.

direk telefonu kapatmıyorum müsaitsem dibine kadar meşgul ediyorum.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Termalcilere ayaşlıyım dedim, iyi günler deyip kapadılar 1-2 ay önce.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arkadaşı da dolandırmışlar. Bugün anlatıyodu. 300 lira çekmişler kartından. İptal için gitmiş bankaya vs. vs. Linkteki olaylara benzer bir şey işte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benide sürekli mesajla meşgul ediyorlar. Kart borcunuzdan dolayi puan kazandiniz şeklinde. En son aramistim. Dalga geçtim sonra kapattılar :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI