škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Isıtma Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen kıştan farkettiğim fakat kışın sonuna denk gelmesiye pek önemsemediğim , malum şimdi havaların tekrar soğumasıyla tekrar farkettiğim koltuk ısıtması hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Önceden şöfor koltuğundaki ısıtmayı 3. kademe açtığımda yaklaşık 10 dk sonra rahatsız olur derecesini düşürmek zorunda kalırdım. fakat şimdi yarım saatte açık kalsa rahatsız etmiyor çok hafif ısınıyor. diğer koltuklarda denediğim zaman onlar hala 3. kademede aşırı ısınıyor. bunu test etmenin ölçmenin bir yolu var mıdır? eğer bir sorun olsa tamamen çalışmaz gibime geliyor herhangi bir sıkıntıda ısıtma şiddetinde farklılık olurmu daha önce böyle birşey yaşayan oldu mu ?

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun mudur bilmem ama bende yaşıyorum servise gösterdim. Malum araçlarımız elektronik olduğundan bilgisayardan hiç bir sorun olmadığını söylediler.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon testlerinde kullanılan infrared termometroler var. Onlardan birini bulabilirseniz bir şekilde, 4 koltuğun da ısıtmasını en üst kademede açıp sıcaklığını ölçebilirsiniz.Fark varsa servise bildirin.