škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 TSİ ambition SES YALİTİMİ hakkında.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhan.gunerkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese hayirli aksamlar. Aracim 1.2 tsi ambition modeli.arkadaşlar bu en bos paketmidir diye bilemiyorum ama yol ses yalıtımı inanilmaz kotu arabanın. Önceki aracın 2008 BMW 1.16 i di ve hb olmasına rağmen yalıtım konusunda bu aractan daha başarılıydı. Rüzgar ve motor sesinden şikayetçi değilim ama yol sesi beni bezdirdi. Aracını yeni aldim eskiden Skoda fabia 1 2003 model aracım vardı ve yalıtımı cok iyiydi. En azindan onun kadar olsaydı bari sonuçta 2014 araç. Lastiklerim 16 " michlen di ondada ses aynıydı. Simdi 225/40/18 kullanıyorum biraz ses almasi normal ama bu durum cok fazla. Bu durumu yasayan arkadaşlar varmi acaba ?

Çevrimdışı geocy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.0 style paket var bende de , paketin bos olmasından degil bence. yalıtım kötü, 17 jant lastik taktım dayanamadım 16 ya geri döndüm , rüzgar ve lastik sesini çok alıyor araç . Bir de motor çok sessiz olduğu icin direkt bütün sesleri duyuyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir de helikopter sesi gibi pata pata pata diye ses geliyor, sanki bir yerde boşta sarkan bir parçaya rüzgar çarpıyormuş gibi. bu lastikten mi geliyor çözemedim henüz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2017, 08:48:12 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı gokhan.gunerkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki sizce davlumbazlara ve aracın altina yalıtım yaptirsam yada yapsam duzelirmi ? Duzelme olursa sizce bu % kac olur.  Sprey pütür yalıtım malzemesi olanlardan.