škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.0 motorlar hakkında..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korsanses1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sanırım herkesin kafasında bu soru var acaba nasıldır arabayı çeker mi yakıtı nasıldır yokuşta nasıldır..
2 gün önce siparişini verdim kısmetse haftasonuna kadar yetiştircekler
Audi a3 de aynı motor olduğu için onunla test sürüşüne çıkardılar hiç bir sorun yok çok seri bir araba babamda da 2014 coralla 1.6 132 beygir 160 tork var hemen hemen aynıydı sadece sesi biraz garip geldi
Yakıtı da 5-6 litre olursa tadın dan yenmez arabayı kullandıkça artıları eksileri yazıcam
1.0 dsg style cam tavanlı 82.000 aldım şeker beyazı

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun aracınız , çok güzel araba. Aracınızı alınca sürüş deneyiminizi bekliyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı korsanses1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim teslim alınca gün gün yazıcam :)

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korsanses1;594225
Sanırım herkesin kafasında bu soru var acaba nasıldır arabayı çeker mi yakıtı nasıldır yokuşta nasıldır..

Hayırlı olsun ama benim kafamda yok o sorular, 1.2 TSI aracımda bu sorunların hiç birini yaşamadığım için :) 1.0 TSI ondan bir tık daha iyi gibi görünüyor zaten kağıt üstünde.

Çevrimdışı korsanses1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim hepinize bazıları demişte yokuşta çekmez 5 kişi çekmez araba ağır zaten vb. Yakıtta kağıt üstündeki gibidir inşallah beyzin için şehir içi 5.4 çok iddalı bir rakam

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korsanses1;594237
Teşekkür ederim hepinize bazıları demişte yokuşta çekmez 5 kişi çekmez araba ağır zaten vb. Yakıtta kağıt üstündeki gibidir inşallah beyzin için şehir içi 5.4 çok iddalı bir rakam
Konya gibi dümdüz ve geniş yolları olan bir yerde yaşamıyorsanız çok zor. Ama öyle bir yerdeyseniz tutturabilirsiniz.

1.2TSI şehir içi 6 litre diyor. 6'nın altına bile indirdiğim oldu. Kısa mesafelerde veya İstanbul gibi dur kalk trafik olan yerlerde 8-10 litre çok rahat yakar ama.

Çevrimdışı onbir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Korsanses1 senden daha büyük heyecanla arabanın gelmesini ve yorumlarını bekliyoruz

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç hertürlü çekiyor düz vitesini amcam test etti bende arabadaydım
2. vites araç yokuşta durma noktasına kadar gelmiş ve 1000 devire kadar düşmüştü motor yeniden toparladı ve 1. vitese atmak durumunda bırakmadı etkileyici bir durum :)

Çevrimdışı Nurullah55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 haftadır aracı kullanmaktayım. Samsun Asal dan alan ilk kisiyim. Çekmeme gibi bir durum yok. Uzun yol denemedim ancak ufak çaplı denemem oldu 3.5 4 lt uzun yolda yakar.

Sehir ici samsun lambalar vs 7 lt su anda. Araba daha 250 km de dahada düşeceğini düşünüyorum.

Boş model aldım ancak araba yeterli donanimda. Ayriyetten Skoda Fabia ve superb aldık şu an memnunuz. Fiyatlarına göre üst donanım araçlar.

Çevrimdışı Safran78mt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende foruma kaydoldum. Benimde ilgilendiğim ve merak ettiğim araç 1.0 octavia gelişmeleri sizlerin sayesinde öğreneceğim

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nurullah55;594628
1 haftadır aracı kullanmaktayım. Samsun Asal dan alan ilk kisiyim. Çekmeme gibi bir durum yok. Uzun yol denemedim ancak ufak çaplı denemem oldu 3.5 4 lt uzun yolda yakar.

Sehir ici samsun lambalar vs 7 lt su anda. Araba daha 250 km de dahada düşeceğini düşünüyorum.

Boş model aldım ancak araba yeterli donanimda. Ayriyetten Skoda Fabia ve superb aldık şu an memnunuz. Fiyatlarına göre üst donanım araçlar.

hayırlı olsun. boş model derken ambition mu düz vites mi DSG mi? bir de ne kadara aldınız.

Çevrimdışı Nurullah55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osamanos;594667
hayırlı olsun. boş model derken ambition mu düz vites mi DSG mi? bir de ne kadara aldınız.

Ambition - Düz vites 59.000 tl aldım .

Çevrimdışı ahmttck

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı 1 haftadır istanbulda işe gidip gelirken kullanıyorum. 7km gidiş akşam dönüş. ortalama hız 21km tüketim 6.7 lt. araç 200km de su anda rodaj sürecinden sonra daha da düşeceğini düşünüyorum.