škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb kasko...hizmet ve fiyat...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen yıl 5 nisanda almış olduğum 2009 model 1.4 tsi elegance Superb aracımın kaskosu dolmak üzere...5 nisandan itibaren tekrar kasko yaptıracağım...Bundan önceki sigorta şirketim Ankara Sigorta idi...Herhangi bir kaza ya da başka bir hasar olmadığından sigorta şirketi ile işim olmadı...Sizce hem fiyat hem de hizmet kalitesi, zorluk çıkarmama , expertiz mantığı açısından hangi şirketi tavsiye edersiniz...Sigortam.net ten aldığım teklifler içinde en uygunu Anadolu Sigorta idi...1140tl...Güneş Sigorta'dan ve Ziraat Sigortadan da teklif alacağım...Önerilerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Anadolu Sigorta Araç Kasko değerini 48.500tl olarak gösteriyor...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başak sigorta yeni adıyla Groupama sigorta kullanıyoruz yaklaşık 10 senedir.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım aralarında en iyisi diyebilirim :)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın kasko değeri 61.000 ve Aviva dan kasko poliçem 1.110 tl.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;336379
Geçen yıl 5 nisanda almış olduğum 2009 model 1.4 tsi elegance Superb aracımın kaskosu dolmak üzere...5 nisandan itibaren tekrar kasko yaptıracağım...Bundan önceki sigorta şirketim Ankara Sigorta idi...Herhangi bir kaza ya da başka bir hasar olmadığından sigorta şirketi ile işim olmadı...Sizce hem fiyat hem de hizmet kalitesi, zorluk çıkarmama , expertiz mantığı açısından hangi şirketi tavsiye edersiniz...Sigortam.net ten aldığım teklifler içinde en uygunu Anadolu Sigorta idi...1140tl...Güneş Sigorta'dan ve Ziraat Sigortadan da teklif alacağım...Önerilerinizi bekliyorum...

Yakın bir arkadaşım kasko işi ile uğraşıyor.

Düzgün, temiz, ilgili ve bilgili biridir.

Size fiyat konusunda bir şey söyleyemem, ama başınız sıkıştığında sizinle ilgilenir, çözüm üretir ve yol gösterir.

Düşünür ve konuşmak isterseniz özelden telefonunu verebilirim.

Tabi bunun dışında diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bildiğim kadarıyla aynı firmayla tekrar sözleşme yapınca indirim yapıyorlar, kaskoyuda deldirmediğinize göre güzel bi iskonto yapmaları gerekir.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;336492
bildiğim kadarıyla aynı firmayla tekrar sözleşme yapınca indirim yapıyorlar, kaskoyuda deldirmediğinize göre güzel bi iskonto yapmaları gerekir.
Bahsettiğiniz hasarsızlık indirimiyse acenta ya da firma değiştirseniz de o indirimi yapıyorlar biliyorum...

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;336504
Bahsettiğiniz hasarsızlık indirimiyse acenta ya da firma değiştirseniz de o indirimi yapıyorlar biliyorum...

Kasko acentesini değil,kasko firmasını değişseniz bile hasarsızlık indirimi devam eder.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Groupama 899tl fiyat teklifi yollamış...ziraat sigorta ise 1396tl...nasıl oluyor anlamıyorum...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: governor92;337073
Groupama 899tl fiyat teklifi yollamış...ziraat sigorta ise 1396tl...nasıl oluyor anlamıyorum...

Teminatlar daha yüksektir yüksek olanda.

Mesela mahkeme masrafları, pahalı bir araca çarptığınızdaki ödeme payı, sakatlık-ölüm tazminatları vs.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
20 yıl olmuştur sanırım, Anadolu sigortayla çalıştım hep, inanılmaz memnunum. Hasarsızlık v.s tüm bilgiler aynen aktarılır başka bir sigortada olsa, hepsi ortak tek bir merkeze bağlılar zaten, oradan bilgiler alınıyor.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda allianz ile çalışıyor. groupama'yada iyi diyorlar. ben eski arabamda fiba ile çalışıyorum. sigortası hesaplı avantajları da var. sanpo japon satın aldı fibayı.
şimdi her sigorta şirketi önceki sigorta şirketinin ne olduğuna bakmaksızın sigortanın kullanılıp kullanılmamasına göre; yaş haddine göre indirimlerde bulunuyor. ama esas önemli olan aracın kasko değerini ne gösterdikleri, yoksa üç aşağı beş yukarı hepsi aynı fiyata yakın 50 bilemedin 100 lira oynuyor.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;338087
skoda allianz ile çalışıyor. groupama'yada iyi diyorlar. ben eski arabamda fiba ile çalışıyorum. sigortası hesaplı avantajları da var. sanpo japon satın aldı fibayı.
şimdi her sigorta şirketi önceki sigorta şirketinin ne olduğuna bakmaksızın sigortanın kullanılıp kullanılmamasına göre; yaş haddine göre indirimlerde bulunuyor. ama esas önemli olan aracın kasko değerini ne gösterdikleri, yoksa üç aşağı beş yukarı hepsi aynı fiyata yakın 50 bilemedin 100 lira oynuyor.

Ben yaklaşık 10 firmadan teklif aldım, 1200 tl veren de var, 4700 tl veren de. Şartları ve teminatları da aynı.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şartlarda primler farkedebiliyor. Ben de hep değiştiririm. Ray, Başak, Dubai Grup. Son zamanlarda Sompo Japon sigortanın pirimleri düşük. Asistans hizmetini hepsi belirli şirketlerden alıyor. Geriye kalanları incelemek gerek.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben artık oha demek istiyorum 4700 ne demek ya. O parayı elde tutarım daha karlı. O kadar para harcayacağım araba zaten perte çıkmış demektir. onuda diğer sigorta şirketleri daha ucuza halleder. parasınıda değerinde öder.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 00:42:55 Gönderen: YEKE »