škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia III İkinci El Piyasası Hakkında Bilgi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2017 model ve sonrası Fabia'ların ikinci el piyasası ortalama ne kadar sizce? Bide ikinci el sirkülasyonunu nasıl görüyorsunuz?

Ayrıca Fabia'yı takasta kullandık diyelim. Alan kişi tahminen aracı ne kadara sayar? Aracın fiyatını öldürür mü?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınıza göre değişir fiyat. Kazası değişeni boyası var mı, kaç km de boş mu dolu mu bunlar hep fiyatı değiştiren etkenler. Benim şahsi fikrim piyasa 70-80 bin tl arası değişiyor.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu soruna birkaç hafta içinde yanıt verebilirim. Eşime şirket aracı veriyorlar. Onun kullandığı 65 bin km de, 2016 trafiğe çıkışlı ve hiç kazası olmayan fabia'yı satılığa çıkartacağız. Buradan sonucu yazarım :)

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende şirket aracı kullanıyorum 1 aydır satışa çıkaracağım yakında . Fakat Skoda Fabia baya konforluymuş Hyundai Accent'e göre. :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia candır, patronumda F10 var geçen gün benim Fabia a bindi araba çok iyiymiş dedi, dıştan gören küçümsüyor falan ama canavar gibi dedi.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;647926
Bu soruna birkaç hafta içinde yanıt verebilirim. Eşime şirket aracı veriyorlar. Onun kullandığı 65 bin km de, 2016 trafiğe çıkışlı ve hiç kazası olmayan fabia'yı satılığa çıkartacağız. Buradan sonucu yazarım :)

Hocam aracınızı sattınız mı?