škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia yağ ve filtre değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
 Skoda fabia 2015 model 1.0 benzinli aracım için İstanbul da yağ ve filtre degisimi yaptırmak istiyorum araç 40 bin de onerebileceginiz bir yer var mı ya da fiyatlar ortalama nedir teşekkürler..

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba
aynı arac bende de var castrol edge 5w30 c3 4 lt yağ 181,00 tl mann hava filtresi 65,00tl mann yağ filtresi 45,00 tl işçilik ustama 30,00 tl veriyorum gecen hafta bakım yaptırdım hocam

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;647626
Skoda fabia 2015 model 1.0 benzinli aracım için İstanbul da yağ ve filtre degisimi yaptırmak istiyorum araç 40 bin de onerebileceginiz bir yer var mı ya da fiyatlar ortalama nedir teşekkürler..

İstanbul'un hangi yakası ve semti?

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;647722
İstanbul'un hangi yakası ve semti?

Bağcılar dayım da yakın yerler olabilir filtreler orijinal olsun istiyorum bir kaç yere sordum fiyat falan da aldım ama kararsız kaldım yetkili servise gitmeye gerek yok sanırım..  

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Size önerebileceğim bir yer var. Orası Skoda konusunda gayet iyi hizmet veriyor. Adres bilgilerini yazıyorum.

Şahkan Otomotiv
Sanayi Mahallesi, Karaahmet Sk. No:5, 34165 Güngören/İstanbul

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Oraya da sordum fiyat fazla geldi bana yani alt tarafı yağ ve filtreler değişecek bosch serviste 480 dediler..
« Son Düzenleme: 14 Mart 2019, 02:35:40 Gönderen: fbsk1907 »

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;648035
Oraya da sordum fiyat fazla geldi bana yani alt tarafı yağ ve filtreler değişecek bosch serviste 480 dediler..

hocam yağ ve filtreleri internetten isteyin çok daha ucuza geliyor ustaya sadece el emeği verirsin ben iki bakımdır yağ ve filtrelerimi aloparca.com dan istiyorum sıkıntı yok hizmetleri güzel

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih_buyuk;648038
hocam yağ ve filtreleri internetten isteyin çok daha ucuza geliyor ustaya sadece el emeği verirsin ben iki bakımdır yağ ve filtrelerimi aloparca.com dan istiyorum sıkıntı yok hizmetleri güzel

Filtre lerin orijinal olmaması sıkıntı yaratır mı acaba önemli mi o kadar yani..

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam arabanın gidişini ve yakıt tüketimini direkt etkiler ve filtrelerin ömrü çok daha kısa olur. alabildiğinizin en kalitelisini almaya özen gösterin bence. [MENTION=14436]fbsk1907[/MENTION]

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıp yaptırmak daha mantıklı o zaman fiyat uygun oluyorsa filtreler bosch ya da mann olabilir yağ da sanırım castrol 5w 30..
« Son Düzenleme: 21 Mart 2019, 02:38:06 Gönderen: fbsk1907 »

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;648220
Alıp yaptırmak daha mantıklı o zaman fiyat uygun oluyorsa filtreler bosch ya da mann olabilir yağ da sanırım castrol 5w 30..
hocam mann filtreden şaşmayın geçen gün şirket aracımız olan citroen berlingo aracın bakımını yaptırdım üzerinden çıkan hava filtresi mann yağ filtresi mahle marka idi zaten otomotiv firmalarının bir çoğu filtre tedarikçisi olarak bu firmalardan hizmet alıyor ben kullanıyorum gayet memnunum üzerinde skoda logosu var diye aynı filtreye fazla para vermenin anlamı yok

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yakit filtresi 30 binde değişiyor mu serviste araç 40 binde şu an değişmesine gerek var mı acaba..

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;648475
Yakit filtresi 30 binde değişiyor mu serviste araç 40 binde şu an değişmesine gerek var mı acaba..

Hocam ben İnternetten mann yakıt filtresi aldım Türk Telekom da tekniklerim şehrimde ki skoda yetkili servisine gittim kurulum için orada ki servis ustasına sordum yakıt filtresi ni değişmeme gerek varmı ustanın bana dediği sizin araclarda yakıt filtresi yok değişmeme gerek yok e ben dedim filtre satın aldım bu nasıl oluyor ustanın dediği geri ver sen hocam filtreyi değişmene gerek yok zaten filtre yok bende iade ettim filtreyi

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen 60 binde değişiyor dediler bende boşa almayayım o zaman benzin filtresi teşekkürler ..

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam kaç milyarlık araçlara biniyoruz. Bence yetkili servise gidin içiniz ve kafanız rahat olsun.