škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

On konsol dan gelen cızırtı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim şoför camından ses gelio özellikle cam yarı açık ise.. zaten durduğu yerde bile elinizle cami hafif itince ses geliyor sanki cam boşta gibi.yerine tam oturmuyor gibi.

Çevrimdışı ESPoff

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün servise gittim araçta sökülmedik parça kalmadı(göstergeden sigorta kapağına kapaktan havalandırmalara kadar) her sökülen parçaya da sagolsunlar izolasyon yaptılar ama sorun yine çözülmedi isim çıktığı icin de ayrılmak durumunda kaldım su an ses devam etmekte. Müsait bir zamanda tekrar gelin dediler yine gidecem ama gerçekten büyük dert ben malzeme sertliğinden mi diye sordum adamlar Superbde de seslerin fazlasıyla olduğunu söylediler malumunuz yollarımız... Benim araçtan gelen sesler kaymak asfaltta gelmez mesela ama kaba bir yola girince senfoniyi dinle. Bir gelişme olursa yazmaya çalışırım konuyla alakalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaymak asfalt da hiç bi araçtan ses gelmiyor zaten herkesin sıkıntı bozuk yollarda çıkan ses. Servis ler sesin kayağını bilmiyor çünkü her araçta ses kaynağı farklı yerlerden olabiliyor, kiminin emniyet kemer tokası kiminin torpido gözü kapağı kiminin klima kanalları. Bende ayda bir kere falan ses yapabilecek her yere slikon sprey sıkıyorum ses yok denecek kadar az. klima kanalından gelen sesi kesemiyorum malesef :(

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Belki önceki mesajlarımda yazmışımdır. Benim en soldaki havalandırma kanalından ses geliyordu.

Garanti kapsamında parça değişimi oldu. Ancak 3 ay sonra tekrar ses gelmeye başladı. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum.