škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uzun Uzadıya Yol.Tavsiyeleriniz Lütfen.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli A7 kullanan dostlar,
 Cuma günü kısmetse  Yalova,birkaç gün kalıp,Ankara,yine bir kaç gün kalıp Afyon ve bir kaç gün de orada kalıp dönecem.Araca buralarda vag-com uygulamaları yaptırabileceğim ve hatta universal bir vag-com satın alıp kullanım uygulamaları ile ilgili bilgi de alabileceğim birileri ve yerler ve tanıdıkları olanların tavsiyelerini rica ediyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum.Herkese şimdiden teşşekkür eder kazasız,dertsiz sürüşler ve ömür dilerim.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 23:30:08 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
1 hafta gecikmeli başladı yolculuğumuz.4 kişi bagaj dolu yolculuk boyunca klima açık vaziyette 46 lt yakıt ve ortalama 92 km hız ile 1100 km yaptım ve bunun 65-70 km si Kapadokya da şehir içi gezerek geri kalanı 115 km hız sabitleme ve zaman zaman 130,ve şehiriçi geçişlerlerde özellikle Malatya'da 1,5 saat süren trafikte ve Kayseri'de trafikde yaptım maşALLAH ve doğrusu ben bu duruma hayran kaldım,400 km de bir yakıt için mola vermemek harika bir duygu.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 14:36:03 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arabam 3900 km de. dsg-tdi. fakat bir depo ile henüz 850 km'yi geçemedim. 480 km si otoban (yeri geldi 180 km ile gittim) 370 km'si şehir içi.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;477227
... 4 kişi bagaj dolu yolculuk boyunca klima açık vaziyette 46 lt yakıt ve ortalama 92 km hız ile 1100 km yaptım. maşALLAH ve doğrusu ben bu duruma hayran kaldım,400 km de bir yakıt için mola vermemek harika bir duygu.

Aynen! Benzinli arabamla devamlı benzin aldığım (ve tabii ki sık sık :uve:) istasyona neredeyse hiç uğramaz oldum. Öyle ki, artık her gittiğimde pompacı arkadaşlar değişmiş oluyor :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;477232
Aynen! Benzinli arabamla devamlı benzin aldığım (ve tabii ki sık sık :uve:) istasyona neredeyse hiç uğramaz oldum. Öyle ki, artık her gittiğimde pompacı arkadaşlar değişmiş oluyor :D

Derler ya ne zman benzin aldığımı unutuyorum diye yeni nesil arabalar aynen öyle oluyo :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;477235
Derler ya ne zman benzin aldığımı unutuyorum diye yeni nesil arabalar aynen öyle oluyo :)
Emin niye bana öyle olmuyor:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;477249
Emin niye bana öyle olmuyor:D

Az daha dayan abi superb 3 gelsin hemen sana en az yakanından bi tdi dsg alcaz :)

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1 litre mazot ile şehir dışı uzun süreli 100 ile 180 km hız aralığı ve şehir içinde yine uzun süreli hareket ve toplam kat edilen mesafe tam 1000 km ve ortalama 65 km hız ile 21,73 km ortalama yol yaptım.Şahsi kanaatim a7 tdi 1 depo ile tam olarak asgari 900 azami 1200 km yol yapar.