škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

işte Size Navigasyonlu Bolero

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=Sf0goGmS7rk

Merhaba Arkadaşlar,
Almancası olan biri bu kutucuğu nasıl temin edebileceğimiz konusunda bir çalışma yapabilir mi acaba!!!?
Böylelikle çok ekonomik ve orjinalliği bozmadan araçlarımıza bu özelliği ekleyebiliriz.
Konu ile ilgili çaba ve katkısı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

http://www.axionag.de/products/axion/nik-vwz01-vw-golf-7-navigations-nachruestsatz_en
http://www.axionag.de/products/axion/anv-2010eu-car-navigationsbox_en

Bu linkde ürünün kendi web site kullanım montaj tüm özellikleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz!
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 21:32:30 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turkiye yokmu bu yapan
Olsada herhalde sifir sistem parasi alir

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten harikaymış, hiç bir şey sökülmeden ve değişmeden yapılması harika. Siteyi inceledim, sayfayı Türkçe yaptım özelliklerini anlatıyor ancak nasıl uygulandığı, nasıl satıldığı, kaç para olduğu konusunda bilgi göremedim. Bulan arkadaşlar olursa veya bilen arkadaşlar paylaşsın. Bu arada MaÇaHeL arkadaş 10 numara bir yakalama yapmışsın, tebrikler.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Firmanın ne Almanya da ne de başka bir ülkede satış ağı yok sanırım. Buraya bir şekilde getirtsek bile kime taktıracağız. 3 kollu direksiyon için ender elektroniğe mesaj atmıştım geri dönüş yapmadılar bile, dahası ön park sensörlerine bile 1200 lira mı ne istiyorlardı. Yetkili servis desen arabanın altyapısı fiber, hiç bir şey yapılmaz deyip kestirip atıyor.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satış bölümünü buldum sitede ancak bunlar bu malları satacak toptancı arıyorlar, yani bizimle partner olur musun, daha çok satmak ister misin gibi şeyler yazmışlar

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de crome ve yandex tarayıcılarla çevirterek baktım çok fazla simültene çevi olduğu için tam manası ile anlayamadım maalesef. montajı ile ilgili sayfada pdf dasyası var oradan bakıla bilir,anladığım kadarı ile montajı çok basit görünüyor teybi söken herkes montajı rahat yapar enerji bağlantısı hariç her şeyi soket ve fiş tamakdan ibaret gibi.
Biri bunu getirmeyi becerirse ilk müşterisi montaj kobayı olmaya ben hazırım.Montajı ile ilgili detaylı bir videosunun figuranı olurum.
Arkadaşlar bu arada bunların bluetoothlu olanlarıda var,aracında bluetooth alp yapısı olmayanlar için süper çözüm küçük bir kutu ile hem navigasyon hemde bluetooth eklenmiş oluyor orjinal boleroya haberiniz olsun.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2014, 13:38:59 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı versamax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Videoda 2014 modeller için geçerli diyor sanki. Bizim araç 2013 olmaz mı acaba?

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: versamax;470053
Videoda 2014 modeller için geçerli diyor sanki. Bizim araç 2013 olmaz mı acaba?

sanırım fark etmez ki bildiğim bolero 2013de de 2014de de aynı bolero ve sanırım 2013ün bazılarında bluetooth yok bu cihazla oda eklenmiş oluyor.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün Almanya'da eski bir arkadaşıma ürünü araştırıp bulması için gerekli bilgileri verdim eğer becerebildi isem Temmuz sonuna kalmaz cihaz elimde olur.;)

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,
Bu firmaya Almanca bilen bir arkadaşım sayesinde mail attım ve bana geri döndüler.
İşin hoş tarafı bu firmanın pazarlama bölümü müdürü Selim Yılmaz adında bir Türk kardeşimiz çıktı. Birkaç kez mail ile görüştük. Ürün özelliklerini sordum cevap olarak şunları yazdı; Türkçe menü var, Türkiye haritası var, harita güncellemeleri naviextras üzerinden  ücret karşılığı yapıla biliniyormuş. Kolay kurulumu var ancak teknik destek alırsanız iyi olur diyor. 1 yıl Garantisi var,  Türkçe kurulum ve kullanım klavuzu yokmuş, İngilizce ve Almanca olarak varmış. Hatta kurulum kataloğunu bile mail olarak gönderdi bana.
Gelelim esas konuya; cihazın fiyatı çok pahalı geldi bana, Cihaz 889 Euro + 90 Euro'da teslim maliyeti  olarak bildirmiş ve ayrıca gümrük için çıkacak bedel belli değil demiş. Çok pahalı gerçekten.
Bilgilerinize, Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 22:41:05 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;471274
Arkadaşlar merhaba,
Bu firmaya Almanca bilen bir arkadaşım sayesinde mail attım ve bana geri döndüler.
İşin hoş tarafı bu firmanın pazarlama bölümü müdürü Selim Yılmaz adında bir Türk kardeşimiz çıktı. Birkaç kez mail ile görüştük. Ürün özelliklerini sordum cevap olarak şunları yazdı; Türkçe menü var, Türkiye haritası var, güncelleme naviextras üzerinden güncelleme ücret karşılığı yapıla biliniyormuş. Kolay kurulumu var ancak teknik destek alırsanız iyi olur diyor. 1 yıl Garantisi var,  Türkçe kurulum ve kullanım klavuzu yokmuş, İngilizce ve Almanca varmış. Hatta kurulum kataloğunu bile mail olarak gönderdi bana.
Gelelim esas konuya, cihazın fiyatı çok pahalı geldi bana, Cihaz 889 Euro + 90 Euro'da teslim maliyeti  olarak bildirmiş ve ayrıca gümrük için çıkacak bedel belli değil demiş. Çok pahalı gerçekten.
Bilgilerinizenize, Saygılarımla

Helal olsun Barbaros almış ve paylaşmış olduğun bilgiler haikaten güzel oldu sağolasın.
Kaba taslak bi hesapla bu cihaz herşey dahil 3 ila 4 bin tl arası bir maliyeti olur sanırım.

Bakalım benim Almanya'da ki arkadaşım ne hasap çıkaracak.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 21:31:24 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
500-600 e bolero alsan columbus fiyatını geçiyor zaten.Bu da olmadı :(
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;471277
Helal olsun Barbaros almış ve paylaşmış olduğun bilgiler haikaten güzel oldu sağolasın.
Kaba taslak bi hesapla bu cihaz herşey dahil 3 ila 4 bin tl arası bir maliyeti olur sanırım.

Bakalım benim Almanya'da ki arkadaşım ne hasap çıkaracak.

Size de bilgi gelince Almaya dan paylaşırsanız seviniriz. Bakalım fark var mı?
Ben en son gönderdiğim mailimde biraz indirim talep ettim ancak cevap gelmedi.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 21:58:39 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;471282
Size de bilgi gelince Almaya dan paylaşırsanız seviniriz. Bakalım fark var mı?
Ben en son gönderdiğim mailimde biraz indirim talep ettim ancak cevap gelmedi.

Elbette palaşacağım merak etmeyin. Şayet maliyet bakımından bu ürün 2500 tl yi geçecek olursa ben direk Amundsen arayışına geçecem.
Çek Cumhuriyetin'de tanıdığı olan birisi varsa Amundseni bulmak kolay olur tanıdığı olanlar bi iletişime geçebilir mi lütfen!!!
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 12:01:46 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat bilgisi geldi,set halinde yani 7"harici dokunmatik monitör acayip bir kamera ve zımbırtıları dahil 1000€,bu fiyat etmez,kalitesi icabı etse bile değmez.
Taylant,Honkok ve Çin malı bi kaç farklı üründe buldum 80$ dan 450$ kadar değişen fiyatlarda.
Yıl sonunu beklemekde fayda var bence Zenec oem ürününü yıl sonuna dek piyasaya sunacakmış bide onu görelim onda da maliyet ve fayda mantıklı olmassa bu işin en mantıklı çözümü olduğu gibi kullanmak ;).