škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 E5 2013 Model sonrası Octavia 3 için Navigasyon.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese Selam,
Değerli Octavia 3 sahibi arkadaşlar Zenec Türkiye ile kurduğum irtibat neticesinde bizim araçlarımıza özel birebir uyumlu ürünü İsviçre merkezli olan marka Eylül yada Ekim gibi piyasaya sunacakmış bilginiz olsun!Navigasyon düşünen herkese beklemesini tavsiye ederim zira şuan piyasadaki ürünler zenec in yanına yaklaşamazlar.Sabırla bekleyecem ben bu güzü ���
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2014, 17:45:06 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aydınlatma rengi yeşil mi? Fiyatı hakkında net birşey söylerseniz iyi olur..

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef benimde ayrıntılarla ilgli bilgim yok bana yapılan dönüş mailinde sadece ürünün piyasaya sürelebileceği tarihi belirtmekte lakin muhtemeldir ki Octavia için özel üretim olacağı için aydınlatma ve panjur renkleri ve yapısı tamamiyle aracın orjinal yapısıyla birebir uyumlu olacaktır,fiyatı da şuan mevcut ürünlerinden daha yüksek olacağını sanmıyorum tahminimce asgari 2000,azami 4000 lira aralığında olur ki buda piyasadaki ürünlere göre makul olur.Bu gün bana Columbus için verilen teklif 3500€ idi yaklaşık 9000tlye  geliyorki Zenec 3500 tlden fazla olmayaktır sanırım.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yapmayın bir headunit'in fiyatı ister columbus olsun ister başka marka 3000 liradan fazla etmez kesinlikle 1500-2000 üzerinde bu cihazlara para verilmemesi gerektiği kanısındayım. Yani o paralara gider 150 dolara Orjinal Bluetooth takıp, iPad mini için Cnc tezgahından çerçeve yapar direksiyon kontrolleri de dahil rahat rahat kullanırım Bluetooth üzerinden..

Ayrıca firmalara o parayı vereceğinize şu ürünü gümrüğüyle getirseniz zenec eşdeğeri performans verir

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Hot-Car-DVD-Player-for-Skoda-Octavia-2013-with-GPS-Navigation-2-DIN-dvd/1615950047.html

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Hot-Car-DVD-Player-for-Skoda-Octavia-2013-with-GPS-Navigation-2-DIN-dvd/1615950047.html
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2014, 19:51:04 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;469263
Arkadaşlar yapmayın bir headunit'in fiyatı ister columbus olsun ister başka marka 3000 liradan fazla etmez kesinlikle 1500-2000 üzerinde bu cihazlara para verilmemesi gerektiği kanısındayım. Yani o paralara gider 150 dolara Orjinal Bluetooth takıp, iPad mini için Cnc tezgahından çerçeve yapar direksiyon kontrolleri de dahil rahat rahat kullanırım Bluetooth üzerinden..

Ayrıca firmalara o parayı vereceğinize şu ürünü gümrüğüyle getirseniz zenec eşdeğeri performans verir

Faruk bey benimde piyasaki ürünlerden kastımda bu ve bunun aynı olup etiketi farklı olan ürünler.Bu ürün farklı adlarla farklı tedarikçilerce getirilip piyasada 750 ile 3000 tl fiyat aralığında yetkili servislerde dahi satılıp monte ediliyor lakin araç üzerindeki boleronun yerini dahi tutmadığı gibi araçlarda bulunun sesle kontrol ünitesini desteklemiyor bir tek artısı navigasyon ve dvd player olması.Tabiki size katılıyor bu tip donanımlarım isterse Columbus olsun 1000-1500 hadi en baba 2500 liradan fazla olmasını bende abes görüyorum ama piyasası bu.Elbetteki Zenec i illaki tercih edin demiyorum kimseye ki Zenec de çıkaracağı ürün ile tam olarak bütün işlevselliği deslteklemeyen sadece aracın teyp yuvasına görsel olarak uyan bir ürün çıkaracaksa sizin linkini vermiş olduğunuz ürün fiyatına hatta aşşağısına dahi satsa kimsenin almasını tavsiye etmem.Onun yerine orjinal teyb artı cama vantuzu ile asılacak uygun fiyatlı bir portatif navigasyon cihazı en mantıklısı!!!