škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sungurf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Yeni yetiler sadece 1.2 ve 1.4 tsi olarakmi geliyor. Web sitesinde dizeli goremedim

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel olarak bundan sonra gelmeyecekmiş sebebi ise bayilerin söylediği Tiguan satışını etkilemiş olmasıymış. Sadece 1.2 manuel ve 1.4 DSG TSI motor ve 2 donanım olarak gelecek yani Elegance isteseniz de satın alamayacaksınız.

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Su dizel otomatik yetilerin artik gelmeyecek olmasinin asil sebebini birisi aciklasin cok merak ediyorum.

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;525622
Su dizel otomatik yetilerin artik gelmeyecek olmasinin asil sebebini birisi aciklasin cok merak ediyorum.

Selamlar

Motor özellikleri olarak euro5 den euro6 ya geçilmiş. EU normlarından dolayı. O nedenle bildiğim kadarıyla en azından yılbaşına kadar dizel yokmuş. Sonrası da soru işareti. Sanmıyorum tiguam vs den dolayı gelmemezlik olacağını.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizce bu durum mevcut piyasadaki 1,6 TDI DSG araçların piyasasını hangi yönde etkiler, yani mevcut araçların değeri artar mı yoksa düşer mi ?:confused:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şu an piyasada bulunan dizel ve DSG Yetilerin değerinin artacağını düşünüyorum. Nedeni ise sıfırının olmaması ve diğer markalarda Qashqai haricinde muadili bir araç olmaması. Aracımı aldığım bayinin ve diğer başka bir bayinin söylemleri de aynen bu yönde araçlarınızın kıymetini bilin altın gibi değerleneceğini söylüyorlar tabi bu söylemlerin haklılığını zamanla göreceğiz. Bayilerin bana söylediği 1.6 Dizel hiç gelmeyecek Tiguan satışlarını etkilemiş euro5 euro6 motor filan hikaye sadece 1.2 TSI manuel ve 1.4 TSI DSG Active ve Ambition donanım olarak gelecek.

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Madem euro 6 normunu karşılamıyor Vosmer sormak lazım neden hala aslanlar gibi euro 5 normlu jetta tdi dsg 105 bg satıyor? Herhalde elimizdeki stoklar bitinceye kadar gibi bir bahane söylerler.  Güzelim aracın satışını kestiler resmen, bende kalan son birkac yetiden birine alabildigim için kendimi şanslı hissediyorum. Bursa da bulup gidip almiştım.
Araçlarımız kıymetine bilelim bu fiyata böyle bir kombinasyon yok.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2015, 17:48:13 Gönderen: ziya »