škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaput koruma ve cam filmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni aracıma kaput koruma İle cam filmi yaptırmak istiyorum. Ankara da yaşıyorum. Marka veya firma önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Llumar tam kaput filmi ve cam filmi öneririm Yer olarak Llumar Çankaya bayii dbydetailing. Kaput filmi ve cam filmini benim aracıma ve benim tavsiyemle forumdan arkadaşlara da cam filmi uygulaması yapan Salih Bey yapıyor. Ürün ve isçilik konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: enoktakenokta;551361
Llumar tam kaput filmi ve cam filmi öneririm Yer olarak Llumar Çankaya bayii dbydetailing. Kaput filmi ve cam filmini benim aracıma ve benim tavsiyemle forumdan arkadaşlara da cam filmi uygulaması yapan Salih Bey yapıyor. Ürün ve isçilik konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

Kaput koruma filmi sıkıntılı bir durum sanırım. Yarıya kadar çekseniz arasına toz giriyor, tamamını kaplasanız sökünce sararma oluyormuş

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;551362
Kaput koruma filmi sıkıntılı bir durum sanırım. Yarıya kadar çekseniz arasına toz giriyor, tamamını kaplasanız sökünce sararma oluyormuş

O sararma işi filmin doğru uygulanması ve filmin kalitesine göre oluyor. Yarım kaputta haklısın, ben zaten onu hiç kimseye önermiyorum. Tam kaput filminde çekilen film Llumar gibi en kaliteli filmlerdense ve uygulama öncesi kaputa boya koruma da yapılırsa solma ya da biyada ton farkı olmaz. Benim aracımda daha alt kalite film vardı ancak uygulama öncesi boya koruma da yapıldı. Geçen yıl miyadı doldugu icin sökturdüm ve yeniden yaptirdım; 3 yıl sonunda hiçbir boya tonu farkı yoktu.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Lumar guvenlikli cam filmi oneririm, faydasini gordum. Baska markalara bakmayin derim.

Kaput ve dis kaplamasina gelince sahsi dusuncem; ben hic birsey yaptirmam.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben tam kaput+çamurluk koruma + cam filmi+ seramik kaplamayı öveçler carwax da 1500 tl ye yaptırdım. İşcilikten gayet memnun kaldım.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'e cam filmi, kaput filmi yaptırmıştım, sıkıntısını görmedim. Yeni aracıma cam filmi düşünmüyorum ama kaput filmi aklımda var. Tabi arabamı emanet edecek iyi bir yer bulmam gerek...

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben cam filmini arabayı aldığımın 2. günü yaptırdım...

kaput filminede arkadaşım çok iyi  fiyat verdi ama,kaput filmine niye karşıyım...

tamamen ticari ...

niye kaput filmi çektiriyorsunuz?

uzun yolda taş gelmesin diye...

o uzun yolda gelen taşlar siz 2 kat lumar çeksenizde filmi delip boyayı kavlatıyor(tecrübeyle sabit!)

hadi biri çizmesin dediniz,boşuna sevinmeyin !anahtarı takın bakalım nasıl çiziliyormu çizilmiyormu?

bu kaput filmi işi hikaye ...

bir halta yaradığı yok...

önden taş yiyecekseniz uzun yolda kaput filmi bir işe yaramıyor...