škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Peşin ödemede fiyat sabitlenir mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı faocsu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar denk gelmediğim için konusunu açtım. Aracın parasını oeşin verirsem fiyat sabitleme garantisi veriyorkar mı? Yoksa böyle bir teklifi reddederler mi ? Öyleyse bu şekişde araba alan oldumu. Yeni Superb almayı düşünüyorum.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat listesi açıklanmadan yapmıyorlar ne yazıkki. Daha doğrusu benim bayii yapmadı. Hatta tüm parayı vereyim dedim ama olmadı.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;549364
Fiyat listesi açıklanmadan yapmıyorlar ne yazıkki. Daha doğrusu benim bayii yapmadı. Hatta tüm parayı vereyim dedim ama olmadı.
Yapmazlar çünkü siz aracın bedelini bayiye ödüyorsunuz, sonrasında bayi de distribütöre ödeme yapıyor. Bayi distribütöre peşin ödeme yapıp fiyatı sabitleyemiyor diye biliyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gümrükten giriş yaptığı günkü kurdan fiyat hesaplıyorlar. stoklarında araç olmadıkça durum böyle. kendi muhasebeleri açısından bu şekilde yapıyorlar.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye gibi kur riskinin yüksek olduğu bir ülkede böyle birşey yapamazlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın faturası kesildiği anda ki kur geçerli şasesi belli bi araç alırsanız bayide insiyatif kullanırsa araç tr de olmasa bile fatura kesip fiyat sabitleyebilirsiniz en azından benim yaptığım müşterim oldu yalnız aracı görmeden fatura kestirerek büyük bi risk alıyosunuz yolda başına ne geleceğini bilemezsiniz