škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 2 den Superb 3 e terfi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Yeni Audi A4 1.4 TFSI aracın fiyatına bakınca Superp gerçekten mantıklı bir tercih olarak belirginleşiyor. Herkese iyi akşamlar...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Premium markalarda donanım fiyat tasarım v.b unsurlar yan yana konulunca bana en mantıklısı BMW gibi geliyor. Audi çok pahalı, Mercedes'in ise iç tasarımında gözümü rahatsız eden, beni mutsuz eden bir tarafı var. Şahsi fikrim olup eleştiri ve önerilere tabi ki açıktır...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: haberci;545422
Premium markalarda donanım fiyat tasarım v.b unsurlar yan yana konulunca bana en mantıklısı BMW gibi geliyor. Audi çok pahalı, Mercedes'in ise iç tasarımında gözümü rahatsız eden, beni mutsuz eden bir tarafı var. Şahsi fikrim olup eleştiri ve önerilere tabi ki açıktır...

BMW çok spor, Mercedes kalas (E serisi için diyorum) Audi ise ikisinin ortası...
Mercedes'in içinde dediğiniz gibi insanı mutsuz eden bir tarafı var. Bmw'nin ön kokpiti ve sürüş pozisyonu gerçekten muazzam. Sarıyor insanı. Yalnız arkadan arkadan çekişli olduğu için 5 serisi mutlaka XDRİVE ile tercih edilmeli. Yoksa yağışlı havalarda çekilmez bir hal alıyor. (Kullandım). BMW 5.25 XDRİVE'yi çok beğenirdim. Bir arkadaşla sohbet ederken ''Hayalimdeki araba BMW 5.25 XDrive idi. Bir arkadaşım A6 3.0 TDİ Quattro'yu satıp BMW 5.25 Xdrive aldı. Sadece 1 ay sonra binlerce lira zarar edip eski aracına dönüş yaptı' dedi. A6 aracımı sattığım adam ''Bmw 5.20D yeni kasadan eski kasa A6 (Benim aracıma geçiş yaptı) Mercedes'te kullandım hiç biri Audi kadar olmuyor diye de ekledi...3'ü de iyi araç fakat Audi sanırım bir tık önde. Eski kasalardan gelen Mercedes kullanıcıları, yeni kasalarıda kullanıyorlar. Genelde eski kasaların verdiği lezzetten daha memnun hepsi. Mercedes'in özellikle de E serisinde kaliteyi düşürdüklerinden şikayetçiler.

Çevrimdışı 0fLy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0fLy;549204
Prestige paket de carplay mevcut mu?

Mevcut.

Çevrimdışı 0fLy

• Yeni Üye