škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 2 den Superb 3 e terfi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Superb 3 1.6 TDI DSG Prestige aracımı bugün teslim aldım.Şimdilik daha 65 km yaptım ama verdiği his olarak eski kasadan çok daha başarılı olduğunu söleyebilirim. Özellikle kalite hissi sessizlik ve çekiş daha başarılı.
Araç şeker beyazı sunroof var ve iç döşeme siyah deri alcantara . Siyah gerçekten çok hoş ve kullanışlı bence.(eskiden bej kullanan biri olarak)
Hediye olarak orjinal kauçuk paspas aldım. Buz kazıyıcı maalesef gelmiyormuş superb ile fakat buldular biryerlerden.
En üzüldüğüm konu apple car play ile telefon bağlantısı yapılıyor fakar maps görüntülenmiyor. Apple sitesinden araştırınca apple car play haritalar Türkiye de şimdilik kullanılamıyormuş.:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tyanali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız cezasız

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun...

ama bende eski bir superb 2 kullanıcısı olarak bazı düşüncelerine katılmıyorum...

evet eskisinden daha sessiz ve atik ama,açıkcası içindeki elegance hava yenide yok...

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Allah (c.c) tekerinize taş değdirmesin. Kazasız, belasız kullanmanızı dilerim.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. eski süperb daha ağır başlı idi. bunun içi biraz daha genç işi olmuş.

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/

Çevrimdışı Ugurkaradag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı Uğurlu olsun ilk 3 hafta hiç yıkatmayin nazar değmesin test edildi onaylandı ;)

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim herkese.
Bence ön konsol dahil daha başarılı ama beni en çok etkileyen daha sessiz oluşu kasis ve çukur geçişlerinde de daha konforlu.
Ayrıca ziebart ya da sonax koruma hakkında kararsızım. Önceki aracımda yaptırmıştım ziebartta fakat pek bir faydasını görmedim. Sizce gerekli mi?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;545382
Teşekkür ederim herkese.
Bence ön konsol dahil daha başarılı ama beni en çok etkileyen daha sessiz oluşu kasis ve çukur geçişlerinde de daha konforlu.
Ayrıca ziebart ya da sonax koruma hakkında kararsızım. Önceki aracımda yaptırmıştım ziebartta fakat pek bir faydasını görmedim. Sizce gerekli mi?
Ankara'da olsanız direkt dbydetailing Berkay derdim. Ancak detailturkey'i takip ettiğim kadarıyla İstanbul'da da işini layıkıyla yapan yerler var. Bence detailturkey'e bir göz atın, uygulamalara bakın, sonra karar verin.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;545382
Teşekkür ederim herkese.
Araba boyasının yeniliğini ve parlaklığını korumasını önemsiyosanız yaptırın derim.ama mümkünse nano koruma yaptırın.ben aldıktan çok kısa bi süre sonra sol arka çamurluğun oraya 5-6 sakız büyüklüğünde bi şey yapışmıştı nası oldu bilmiyorum kendim çıkartamadım.1 ay kaldı o şekilde sonra arabayı yıkattım tamamen temizlenmişti, iz kalmadı, özellikle de söylemedim yıkattığım yere.diyceğim o ki gerekli olup olmaması meselesi tabiiki kişisel tercihdir ama bn özellikle 0 araba alanların yaptirmasının faydalı olduğunu düşünüyorum...

Çevrimdışı hikmettop

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bende octavia aldım yeni bu apple car play bizim araçta da oluyor mu bildiğim kadarı ile aynı multimedya